Тест диска

XE Product imageBE Product imageEE Product image

За допомогою цього модуля ми можемо вимірювати продуктивність пристроїв зберігання даних ПК, зокрема жорстких дисків (S)ATA або SCSI, масивів RAID, оптичних накопичувачів, твердотільних накопичувачів (SSD), USB-накопичувачів і карт пам’яті. Це також дозволяє нам виконувати тести запису, що допомагає нам виявляти підроблені продукти та помилки на пристроях. Щоб отримати надійні результати тесту, ми повинні переконатися, що всі фонові програми закриті.

Натиснувши «Зберегти», ми можемо зберегти результати як зображення PNG, а натиснувши кнопку «Очистити», ми очищаємо результати та повертаємо вікно до стану за замовчуванням.

У меню «Параметри» доступні такі параметри:

Розмір блоку

Тут ми можемо вибрати розмір блоку, який система тестування використовує для тестування пристрою зберігання даних. Чим менший розмір блоку, тим більше часу потрібно для завершення тесту.

Режим циклу

У цикловому режимі контрольний тест перезапускатиметься щоразу, коли його буде завершено.

Відображати продуктивність у КБ/с

Ми можемо змінити одиницю вимірювання пропускної здатності з МБ/с (за замовчуванням) на КБ/с.

Написати тести

Якщо ми ввімкнемо тести запису, стануть доступними наступні 6 додаткових режимів тестування: лінійний запис, випадковий запис, буферизований запис, середній доступ до запису, лінійний запис + перевірка та випадковий запис + перевірка.

Під час виконання. записувати тести, усі дані будуть втрачені на пристрої зберігання даних, і AIDA64 тричі попереджає нас про це під час запуску процесу.

Монітор продуктивності

Праворуч від на діаграмах ми можемо знайти таблицю моніторингу продуктивності, де ми можемо відстежувати в режимі реального часу поточну, мінімальну, максимальну та середню швидкості читання, а також поточне, мінімальне, максимальне та середнє використання ЦП у відсотках, а також розмір блоку, який використовується в тест.