Діагностика монітора

XE Product imageBE Product imageEE Product image

Цей пункт меню запускає діагностику монітора, яку можна використовувати для перевірки можливості та продуктивність відображення РК та ЕЛТ-дисплеїв. Цей модуль використовує 45 різних тестових екранів, щоб допомогти нам виявити можливі проблеми.

Тести згруповані за чотирма основними категоріями:

  • Калібрування
  • Тести сітки
  • Кольорові тести
  • Тести читання

Навівши курсор миші на будь-який окремий тест, ми отримаємо підказки щодо мети тесту, а також того, на що потрібно звернути увагу. Ми можемо вибрати, які тестові або тестові групи ми хочемо запустити, таким чином ми можемо зосередитися на конкретних проблемах замість виконання всіх тестів.

Тест можна запустити в автоматичному або ручному режимі. В автоматичному режимі вибрані тестові екрани відображатимуться один за одним, як у слайд-шоу, доки не буде натиснуто Esc. У ручному режимі ми можемо перейти до наступного тестового екрана, натиснувши кнопку пробіл або сторінку вниз. У цьому режимі для кожного тестового екрана надаються підказки щодо того, на що нам потрібно звернути увагу. Модуль містить попередньо визначені параметри тестування РК-дисплеїв, які можна вибрати в меню Вибір / Тест для РК-моніторів на панелі меню.

У налаштуваннях ми можемо зберегти вибір тесту під час виходу, якщо ми хочемо запустити ті самі тести наступного разу. Ми також можемо визначити, як часто тестові екрани повинні слідувати один за одним, і ми можемо вибрати режим кількох дисплеїв. На ПК з більшою кількістю підключених дисплеїв можна протестувати монітори з однаковими тестовими зображеннями на кожному або з одним тестовим зображенням, розтягнутим на всі.