Допоможіть

BE Product imageAE Product image

Використовуючи параметр командного рядка-h, розширення Linux для AIDA64 відображатиме всі доступні перемикачі командного рядка з коротким описом кожного. Вони надають параметри налаштування для інвентаризації мережі та автоматичного створення звітів. Ця інформація доступна лише англійською мовою в програмі.

Мова

Мовний файл – це простий текстовий файл, що містить пари ключ-значення. Окрім налаштувань, що залежать від мови, він містить повідомлення про помилки та назви категорій, які використовуються у звітах.

Контакт

Щоб отримати технічну підтримку, напишіть нам (support@aida64. com) і додайте файли XML, CSV та LOG, які програма створює під час її запуску за допомогою такої команди: «aida64 -d -e -l report.log».

Ліцензія

Це програмне забезпечення Linux, яке є додатковим інструментом для AIDA64 Business і AIDA64 Network Audit, можна безкоштовно завантажити з офіційного веб-сайту AIDA64.

Розширення Linux для AIDA64 є закритим вихідне програмне забезпечення. Його ліцензія дозволяє кінцевим користувачам запускати програму, але забороняє модифікацію, реверс-інжиніринг і розповсюдження вихідного коду.

Примітка: навіть якщо ми можемо створювати звіти про необмежену кількість Linux- ПК на базі Linux із розширенням Linux для AIDA64, AIDA64 Audit Manager, Database Manager і Change Manager не можуть обробляти більше комп’ютерів, ніж кількість клієнтів, зазначена в ліцензії продукту.