Менеджер змін

BE Product imageAE Product image

Change Manager може значно полегшити роботу системних адміністраторів, оскільки він здатний відстежувати зміни в комп’ютерній мережі за допомогою файлів звітів CSV або бази даних SQL, що містять звіти AIDA64. Лише за кілька кліків ми можемо легко та швидко робити порівняльний аналіз.

Нам потрібно завантажити принаймні два або більше звітів у Менеджер змін, щоб переглянути зміни, які можна відобразити на семи вкладках (Комп’ютер, Користувач, Дата, Дата/Час, Подія, Компонент, Повний список). Натиснувши кнопку «Пуск», ми зможемо завантажити звіти з нашої налаштованої бази даних у меню «Параметри».

На вкладці Загальні у налаштуваннях Change Manager ми можемо завантажити звіти. може визначити, чи ми хочемо завантажувати звіти з бази даних чи з папки, що містить файли звітів CSV. Під час виконання мережевого аудиту рекомендується зберігати звіти у форматі CSV, оскільки їх також можна імпортувати до бази даних пізніше, якщо потрібно. Використовуючи Конвертер звітів, також можна конвертувати наші звіти XML у звіти CSV.

На вкладці «Фільтр» ми можемо вибрати період часу, за який ми хочемо відображати звіти в Менеджері змін. Ми можемо перерахувати всі події або лише події за останні кілька днів, або ми також можемо встановити інтервал: у цьому випадку Менеджером змін використовуватимуться лише ті звіти, які були створені за вказаний інтервал дат. Ці налаштування полегшують пошук змін, наприклад, ми можемо переглядати зміни щотижня, оскільки переглядати всі зміни з перших звітів недоцільно.

На вкладці Компоненти ми можемо додатково відфільтрувати наші звіти, вибравши компоненти, які ми хочемо бачити у списку Менеджера змін. Цілком можливо, що звіт охоплює більше інформації, ніж потрібно, це при виборі компонентів може стати в нагоді. Наприклад, якщо ми хочемо переглянути лише зміни в апаратному забезпеченні, нам потрібно перевірити лише HW Components.

На вкладці Винятки ми можемо виключити комп’ютери або користувачів зі списку, щоб вони не відображалися в Менеджері змін. Наприклад, якщо ми не хочемо відстежувати зміни на всіх комп’ютерах або для всіх користувачів, ми можемо додати винятки до списку виключених комп’ютерів/користувачів. Елементи у виключеному списку можна будь-коли змінити або видалити.

Ми можемо створювати швидкі звіти TXT, HTML, MHTML, XML або CSV про зміни, відображені на вкладці, яка зараз активна.