Стабільність

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

У цьому меню ми можемо ввімкнути або вимкнути низькорівневі модулі виявлення апаратних засобів AIDA64, деякі з яких у рідкісних випадках можуть спричинити зависання системи. Якщо виникли проблеми зі стабільністю, ці параметри можна використовувати, щоб AIDA64 працював належним чином.

Ці низькорівневі модулі також можна вимкнути з командного рядка. Якщо ми запустимо AIDA64 за допомогою параметрів командного рядка /SAFE або /SAFEST, ми можемо вимкнути деякі критичні низькорівневі функції виявлення обладнання, щоб забезпечити стабільність системи.

Завантажити драйвер ядра

У більшості випадків проблем зі стабільністю можна уникнути, запобігаючи завантаженню драйвера ядра AIDA64.

Операції MSR низького рівня

Тут ми можемо вимкнути інструкції MSR (RDMSR та WRMSR). Якщо цей параметр вимкнено, визначення FSB і множника ЦП не надаватиметься.

Операції з шиною PCI низького рівня

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує низькорівневі Сканування шини PCI, яке може спричинити блокування системи в застарілих системах, які зазвичай оснащені відеокартами S3 або Trident PCI. Якщо цю опцію вимкнено, інформація про чіпсет материнської плати, шину материнської плати, графічний процесор, SPD та інформацію про датчики буде недоступною.

Низькорівневі операції SMBus

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи можна контролювати, чи буде вона доступна. AIDA64 використовує низькорівневе сканування SMBus, яке в рідкісних випадках може спричинити блокування системи. Якщо цей параметр вимкнено, Інформація про SPD та датчики не буде доступна.

Низькорівневі роботи датчиків

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи використовує AIDA64 сканування датчиків низького рівня, що може призвести до блокування системи або попереджень або в рідкісних випадках призведе до зупинки вентилятора ЦП. Якщо цей параметр вимкнено, інформація про датчик не надаватиметься.

Переконфігурація дільника вентилятора

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує функцію реконфігурації дільника вентилятора апаратного модуля моніторингу. Реконфігурація подільника вентиляторів гарантує, що стан усіх вентиляторів (включаючи вентилятори з низькими обертами) можна правильно визначити. Однак програми MSI Core Cell і PC Alert стикаються з програмним забезпеченням, яке переналаштовує подільники вентиляторів, тому AIDA64 можна використовувати одночасно з ними, лише якщо цю опцію вимкнено.

Низькорівневі операції SMART

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи використовує AIDA64 низькорівневі виклики SMART-диска, які в рідкісних випадках можуть спричинити блокування системи. Якщо цей параметр вимкнено, інформація про температуру жорсткого диска та стан здоров’я диска SMART не надаватиметься.

Перерахування учасників RAID

За допомогою цієї опції ми можемо ввімкнути або вимкнути низькорівневий RAID Перерахування членів вимагає RAID-масивів, які в рідкісних випадках можуть спричинити блокування системи. Якщо цей параметр вимкнено, для RAID-масивів не можна надати інформацію про автовизначення ATA або інформацію про стан диска SMART.

Підтримка RAID SMART

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи використовує AIDA64 AIDA64. низькорівневий диск SMART звертається до RAID-масивів, що в рідкісних випадках може спричинити блокування системи. Якщо цей параметр вимкнено, для RAID-масивів не надаватиметься температура жорсткого диска та інформація про стан диска SMART.

Підтримка Adaptec RAID

Цей параметр контролює використання низькорівневого Adaptec. Виклики RAID, які в рідкісних випадках можуть викликати повільний запуск. Якщо цей параметр вимкнено, для RAID-масивів Adaptec не можна надати температуру диска або інформацію про стан диска SMART.

Доступ до GPU SMBus nVIDIA через NVGPIO

Цей параметр можна використовувати для покращення роботи. стабільність зчитування датчиків графічного процесора на відеокартах Asus із встановленим і запущеним Asus SmartDoctor.

Зміна на 3D-профіль на відеоадаптерах nVIDIA

Коли цей параметр увімкнено, модуль виявлення графічного процесора AIDA64 перейде на 3D-профіль. Таким чином, програмне забезпечення може вимірювати максимальну тактову частоту графічного процесора. Однак, коли відеоадаптер перемикається на 3D-профіль, швидкість вентилятора графічного процесора також може збільшитися.

Доступ до SMBus через ACPI

Цю параметр можна використовувати на материнських платах Asus, щоб уникнути зіткнень між AIDA64 модуль моніторингу обладнання та власні програми для моніторингу та розгону Asus (наприклад, Asus AI Booster, Asus AI Suite, Asus PC Probe II, Asus SixEngine тощо). Цю опцію не можна вмикати на комп’ютерах із материнськими платами не Asus.

Підтримка сенсорів Apple SMC

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує низькорівневі функції для вимірювання температури та швидкість вентилятора охолодження через датчики Apple SMC. У рідкісних випадках опитування сенсорного пристрою Apple SMC може призвести до нестабільності системи.

Підтримка сенсора Asetek LC

Цей параметр керує використанням низькорівневих функцій AIDA64 для вимірювання температури, вентилятора охолодження швидкості та швидкості насоса через охолоджувачі води AIO на базі Asetek LC. До таких пристроїв належать Antec CC, Corsair H80iGT, Corsair H80i v2, Corsair H100iGTX, Corsair H100i v2, Corsair H110iGTX, Corsair H115i, NZXT Kraken X31, NZXT Kraken X41, NZXT Kraken X41, NZXT Kraken X41, NZXT Kraken X61, і т. д.

Підтримка сенсора ATKEX (Asus ROG)

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи використовує AIDA64 низькорівневі функції для вимірювання температури та швидкості вентиляторів охолодження за допомогою викликів драйверів Asus ATKEX на материнських платах Asus ROG. Цю опцію можна використовувати, лише якщо встановлено пакет Asus AI.

Підтримка датчиків Dell SMI

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує низькорівневі функції для вимірювання температури та швидкість вентилятора охолодження через датчики Dell SMI. У рідкісних випадках опитування сенсорного пристрою Dell SMI може призвести до уповільнення роботи системи або блокування.

Підтримка датчика Corsair Link

Цей параметр контролює використання низькорівневих функцій AIDA64 для вимірювання температури та швидкість вентилятора охолодження через Corsair Link. У рідкісних випадках опитування Corsair Link може спричинити уповільнення або блокування системи.

Підтримка датчика GRID+ V2

Цей параметр контролює використання низькорівневих функцій AIDA64 для вимірювання швидкості вентилятора охолодження за допомогою сенсорний пристрій NZXT GRID+ V2. AIDA64 може зіткнутися з програмним забезпеченням NZXT CAM, якщо цю опцію ввімкнено.

Підтримка датчика Heatmaster II

Цей параметр контролює використання низькорівневих функцій AIDA64 для вимірювання температури, вентилятора охолодження швидкості та швидкості насоса за допомогою сенсорного пристрою AlphaCool Heatmaster II.

Підтримка датчика HID UPS

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує низькорівневі функції для контролю заряду акумулятора і напруги через датчики HID UPS. У рідкісних випадках опитування датчиків HID UPS може спричинити уповільнення системи.

Підтримка датчиків Koolance TMS-200

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує низькорівневі функції для вимірювання температури. і швидкість вентилятора охолодження через сенсорні пристрої сімейства Koolance TMS-200. Щоб уникнути потенційних проблем із несумісністю, цей параметр вимкнено за замовчуванням, і його потрібно ввімкнути лише тоді, коли до системи підключено пристрій Koolance TMS-200.

Підтримка датчика T-Balancer

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує низькорівневі функції для вимірювання температури за допомогою сенсорних пристроїв T-Balancer.

Підтримка теплового датчика DIMM

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи можна контролювати чи AIDA64 використовує низькорівневі функції для вимірювання температури модулів пам’яті DIMM за допомогою операцій SMBus. Щоб уникнути потенційних проблем із несумісністю, цей параметр вимкнено за замовчуванням, і його потрібно ввімкнути лише тоді, коли встановлено модуль пам’яті з підтримкою термодатчика.

Підтримка сенсорів Toshiba TVALZ

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи використовує AIDA64 низькорівневі функції для вимірювання швидкості вентилятора охолодження за допомогою датчиків Toshiba TVALZ. У рідкісних випадках опитування сенсорного пристрою Toshiba TVALZ може призвести до нестабільності системи.

Підтримка датчика Volterra VT11xx

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи використовує AIDA64 низькорівневі функції для вимірювання температури, напруга та енергоспоживання через сенсорні чіпи Volterra VT11xx GPU. У рідкісних випадках опитування сенсорного чіпа Volterra VT11xx може призвести до нестабільності системи під час запуску 3D-ігор.

Підтримка датчиків GPU

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує низькорівневі функції для вимірювати температуру, напругу та швидкість вентилятора охолодження на відеокартах AMD і NVIDIA. У рідкісних випадках опитування датчиків графічного процесора може спричинити уповільнення або блокування системи.

Вимірювання швидкості вентилятора графічного процесора

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи використовує AIDA64 низькорівневі функції для вимірювання вентилятора охолодження. швидкості для відеокарт AMD і NVIDIA. У рідкісних випадках опитування вентиляторів графічного процесора може спричинити нестабільність системи або проблеми з автоматичним регулюванням швидкості вентилятора.

Підтримка кількох графічних процесорів

За допомогою цієї опції ми можемо контролювати, чи AIDA64 використовує функції кількох графічних процесорів. У конфігураціях AMD CrossFireX (включаючи відеокарти AMD з кількома графічними процесорами, як-от Radeon HD 5970) функція енергозбереження ULPS відеодрайвера AMD Catalyst може викликати різні проблеми під час роботи AIDA64. У таких випадках підтримку кількох графічних процесорів потрібно вимкнути, щоб відновити стабільність системи.

Пробудити графічні процесори під час запуску AIDA64

Якщо на нашому комп’ютері є більше одного графічного процесора, AIDA64 може бути не в змозі виявити ті пристрої, які деактивовані за замовчуванням (наприклад, на ноутбуках з технологією NVIDIA Optimus). Якщо ми хочемо, щоб програмне забезпечення відображало список усіх доступних графічних процесорів, ми повинні ввімкнути цю опцію.