Мережне сповіщення

BE Product imageAE Product image

Функція мережевого сповіщення може значно полегшити повсякденну роботу системних адміністраторів. AIDA64 може надсилати сповіщення про попередження, якщо відбуваються зміни в апаратному або програмному забезпеченні або коли виникають проблеми, проблеми. Наприклад, ми можемо попросити сповіщення, якщо користувач, який може не мати на це дозволу, інсталює нове програмне забезпечення на свій комп’ютер. За потреби ми навіть можемо втрутитися за допомогою дистанційного керування в таких випадках.

На сторінці Network Alerting ми можемо вибрати, як часто ми хочемо, щоб AIDA64 перевіряла статус тригерів сповіщень, а також як часто ми хотіли б отримувати сповіщення про ту саму невирішену проблему. За допомогою останнього параметра («Кількість годин між надсиланням повторюваних сповіщень») ми можемо налаштувати, як часто AIDA64 має надсилати одне й те саме сповіщення. Наприклад, якщо автоматичне оновлення вірусної бази з якихось причин не вдається і для цього параметра вибрано «4 години», AIDA64 надсилатиме сповіщення «Вірусна база застаріла» кожні 4 години або 6 разів на день.

Ми можемо вибрати збереження конфігурації системи в папці TEMP користувача, який увійшов у систему, кореневій папці на системному диску або користувацькій папці.

Методи сповіщення

У сповіщенні. На сторінці методів ми можемо вибрати один із шести методів попередження, і ми можемо вибрати більше одночасно:

Відображати вікно сповіщення

Якщо цей параметр увімкнено, AIDA64 відображатиме вікна попереджень на комп’ютері де виявлено подію попередження.

Надіслати електронний лист на

Якщо цей параметр увімкнено, AIDA64 надсилатиме попереджувальні листи на вказану адресу. Повідомлення електронної пошти, як правило, повинні доставлятися адміністратору мережі. Кнопку «Тестувати» можна використовувати для перевірки налаштувань електронної пошти, які потрібно налаштувати на сторінці «Параметри / Електронна пошта».

Надіслати запис на сервер журналів

Якщо цей параметр увімкнено, AIDA64 надсилатиме попереджувальні повідомлення на вказаний сервер журналів. Кнопку «Тест» можна використовувати для відправки тестового попередження на сервер журналу. Зауважте, що якщо повідомлення неможливо надіслати (наприклад, через недоступність сервера журналів), повідомлення про помилку не відображатиметься!

Надіслати повідомлення Windows на

Якщо цей параметр увімкнено AIDA64 надсилатиме попереджувальні повідомлення на вказаний комп’ютер через рівень обміну повідомленнями Windows. Щоб скористатися цією функцією, на вибраному комп’ютері має бути ввімкнено службу обміну повідомленнями. Кнопку «Тестувати» можна використовувати для надсилання тестового попередження.

Записати у файл журналу TXT

Якщо цей параметр увімкнено, AIDA64 додає запис до вказаного файлу журналу TXT . Обов’язково вкажіть файл, до якого можуть отримати доступ усі користувачі мережі з дозволом лише на запис. Рекомендується використовувати шлях UNC (наприклад, \\server\share\folder\logfile.log).

Запис у файл журналу HTML

Якщо цей параметр увімкнено, AIDA64 додає запис у вказаний файл журналу HTML. Обов’язково вкажіть файл, до якого можуть отримати доступ усі користувачі мережі з дозволами лише на запис. Рекомендується використовувати шлях UNC (наприклад, \\server\share\folder\logfile.htm).

Запуски сповіщень

Тут ми можемо вибрати ті тригери сповіщень, які ми хотіли б використовувати. Загалом доступно 14 різних тригерів попереджень, 4 з яких можна налаштувати:

 • Коли вірусна база старіша за: тут ми можемо вказати кількість днів
 • Коли вільного місця на системному диску нижче: тут ми можемо вказати відсоток.
 • Коли вільного місця на локальному диску нижче: тут ми можемо вказати відсоток
 • Коли температура диска вище : тут ми можемо вказати ступені.
 • Встановлення/видалення програмного забезпечення
 • Встановлення/видалення служби
 • Зміна списку «Автозапуск»
 • Мережа зміна спільних ресурсів
 • зміна списку пристроїв PCI
 • зміна списку пристроїв USB
 • Підбачуваний збій жорсткого диска SMART
 • зміна розміру системної пам’яті
 • Зміна імені комп’ютера
 • Зміна оболонки Winlogon