Макет

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

За допомогою параметрів, доступних на вкладці "Макет" у вікні "Параметри", ми можемо налаштувати інтерфейс користувача та макет AIDA64.

Увімкнути сторінку «ASPI»

Цей параметр відображає або приховує сторінку Storage / ASPI, яка відображає інформацію про пристрої ASPI. У деяких дуже рідкісних ситуаціях AIDA64 може блокуватися або викликати помилку програми, коли відкривається сторінка ASPI. У таких випадках вимкнення сторінки ASPI може вирішити проблему.

Увімкнути сторінку «Аудіокодеки»

Цей параметр відображає або приховує сторінку мультимедійних/аудіокодеків, яка відображає інформацію про доступний аудіо кодеки. Ця сторінка може не знадобитися під час проведення аудиту мережі або віддаленого керування, і в таких ситуаціях її вимкнення може заощадити до 10 МБ системної пам’яті.

Увімкнути сторінку «DMI»

Цей параметр відображає або приховує сторінку Комп’ютер / DMI, яка відображає інформацію про BIOS, материнську плату, корпус, контролери, а також слоти, роз’єми та роз’єми, вбудовані в материнську плату. Надійність і точність інформації DMI залежить від виробника материнської плати або комп’ютера, відповідального за надання цих даних. Рекомендується вимкнути цю сторінку, якщо дані DMI здаються неточними.

Увімкнути сторінку «OpenAL»

Цей параметр відображає або приховує сторінку Мультимедіа / OpenAL, яка відображає інформацію про Open AL інтерфейс. Виклики OpenAL API можуть спричинити збої програми або операційної системи, якщо аудіодрайвер не повністю відповідає прийнятим галузевим стандартам. Рекомендується вимкнути цю сторінку, щоб уникнути проблем під час перевірок мережі.

Увімкнути сторінку «OpenGL»

Цей параметр відображає або приховує сторінку Display / OpenGL, яка відображає інформацію про Інтерфейс OpenGL. Виклики API OpenGL можуть спричинити збої програми або операційної системи, якщо відеодрайвер не повністю відповідає прийнятим галузевим стандартам. Рекомендується вимкнути цю сторінку, щоб уникнути проблем під час аудиту мережі.

Увімкнути меню «DirectX»

Цей параметр відображає або приховує всі сторінки в меню DirectX. Це меню може не знадобитися під час проведення аудиту мережі або дистанційного керування, і в таких випадках його вимкнення може заощадити до 10 МБ системної пам’яті.

Увімкнути меню «Конфігурація»

Цей параметр відображає або приховує всі сторінки в меню «Конфігурація», яке відображає певну інформацію, пов’язану з Windows.

Увімкнути меню «База даних»

Цей параметр відображає або приховує всі сторінки в меню «База даних», яке відображає інформація про встановлене програмне забезпечення для керування базами даних, драйвери та джерела даних.

Увімкнути меню «Контрольний аналіз»

Цей параметр відображає або приховує всі сторінки в категорії Контрольний аналіз.

Сортувати пункти меню та підменю за алфавітом

Цей параметр сортує заголовки меню сторінок за алфавітом. Цей параметр може спростити навігацію в меню Сторінка, коли ввімкнено багато сторінок.

Сховати піктограму та спливаючу підказку в області сповіщень

Цей параметр відображає або приховує піктограму AIDA64 на системній панелі (також відома як область сповіщень). Сюди входить спливаюча підказка, яка відображається для певних подій у операційних системах Windows 2000 та новіших. Крім того, існує параметр командного рядка (/SILENT), щоб приховати піктограму AIDA64 та спливаючу підказку.

Запам’ятати положення головного вікна

AIDA64 зберігає та відновлює положення головного вікна, коли ця опція увімкнено. Головне вікно AIDA64 завжди відображатиметься в центрі робочого столу, коли це налаштування вимкнено.

Запам’ятайте розмір головного вікна

AIDA64 зберігає та відновлює розмір головного вікна (як ширину, так і висоту) коли цей параметр увімкнено. Головне вікно AIDA64 буде відображатися з використанням розміру вікна за замовчуванням 800x600, якщо це налаштування вимкнено.

Запам’ятати стан меню сторінки

AIDA64 зберігає та відновлює стан меню сторінок, коли цей параметр увімкнено. Стан меню сторінки означає розгорнутий або згорнутий стан кожного пункту меню в меню сторінок.

Запам’ятати останню вибрану сторінку

AIDA64 відображає останню вибрану сторінку, коли цю опцію ввімкнено.

Сховати одиниці вимірювання (наприклад, Цельсій, КБ, Вольт) для вимірюваних значень

Цей параметр приховує одиниці вимірювання на сторінці Датчик. Цю опцію можна використовувати під час аудиту мережі, коли виміряні температури, значення напруги тощо обробляються, і тому одиниці вимірювання ускладнять обробку виміряних значень.

Відображати оригінальний тактовий сигнал ЦП для ЦП. мобільні процесори Intel

Через технологію регулювання процесора Intel SpeedStep фактична тактова частота ЦП може відрізнятися. Цю опцію слід увімкнути під час аудиту мережі, коли потрібно повідомити про вихідну тактову частоту процесора.

Сховати всі контрольні результати тесту

За допомогою цієї опції ми можемо приховати всі оцінки в системі. Список результатів контрольного тесту, який може бути корисним на старих комп’ютерах.

Сховати найкращі контрольні результати

За допомогою цієї опції ми можемо приховати верхню половину оцінки в списку результатів контрольного тесту, які можуть бути корисними на старих комп’ютерах.

Шістнадцяткові ідентифікатори атрибутів SMART

??За допомогою цієї опції ми можемо перевести ідентифікатори на шістнадцяткові.