Користувацькі програми

BE Product imageAE Product image

Тут ми можемо додати будь-які програми та файли на сторінку Програмне забезпечення / Користувацькі програми в меню Сторінка, доступність яких ми хотіли б відстежувати. Нам потрібно вказати розмір файлу в байтах.

Якщо ми вибираємо «Перевірити, чи існує певний файл у вказаній папці», нам потрібно вказати ім’я папки та ім’я файлу, а також розмір файлу в байтах (необов’язково). Цей метод можна використовувати для перевірки існування файл у папці, якщо відомі ім’я файлу та шлях до папки. Приклад: щоб виявити встановлення Oracle R8.1, можна перевірити наявність файлу під назвою «oraclient8.dll» у папці «c:\oracle\ora81\bin».

Параметр « Перевірити, чи існує певна папка» можна використовувати для перевірки існування папки, якщо шлях до неї відомий. Наприклад, щоб виявити встановлення Oracle R8.1, можна перевірити наявність папки під назвою «c:\oracle\ora81\bin». Примітка. Цей метод виявляє наявні папки, навіть якщо вони порожні (тобто файли в папці не знайдено).

Параметр «Сканувати папку, щоб знайти файл» можна використовувати, щоб перевірити наявність файл у певній папці та її підпапках за допомогою сканування файлів. За бажанням ми можемо вказати розмір файлу в байтах. Наприклад, щоб виявити встановлення Oracle R8.1, можна перевірити наявність файлу під назвою «oraclient8.dll» у папці «c:\oracle» та її підпапках за допомогою сканування файлів.

AIDA64 пропонує кілька змінних, які можна використовувати в назвах папок:

 • $SYSTEMDRIVE – вставляє літеру системного диска.
  Приклад: $SYSTEMDRIVE:\oracle
 • $PROGRAMFILES – вставляє шлях до папки ProgramFiles.
  Приклад: $PROGRAMFILES\FinalWire\AIDA64
 • $WINDOWSDIR – вставляє шлях до папки Windows.
  Приклад: $WINDOWSDIR\ServicePackFiles
 • $SYSTEMDIR – вставляє шлях до системної папки Windows.
  Приклад: $SYSTEMDIR\drivers
 • $ALLDRIVES – вставляє всі літери локального диска одну після інший, щоб забезпечити можливість сканування всіх дисків на наявність певної папки (коли невідомо, на якому локальному розділі диска встановлена ​​програма).
  Приклад: $ALLDRIVES:\oracle