Генеральний

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

На вкладці Загальні ми можемо знайти загальні налаштування AIDA64, наприклад, ми можемо визначити, як програмне забезпечення запускається або як часто воно шукає оновлення програмного забезпечення.

Відобразити AIDA64 на панелі керування

За допомогою цієї опції ми можемо відобразити піктограму AIDA64 у Панель керування Windows, щоб ми могли запустити AIDA64 безпосередньо з панелі керування.

Завантажити AIDA64 під час запуску Windows

Якщо цей параметр увімкнено, AIDA64 автоматично завантажуватиметься під час запуску Windows.

Відображати заставку AIDA64 під час запуску

Якщо цю опцію ввімкнено, AIDA64 відображатиме заставку AIDA64 під час запуску програмного забезпечення.

Кнопка «Згорнути» згортає головне вікно до рівня. Системний лоток

Цей параметр змінює типову поведінку кнопки «Згорнути», щоб закрити головне вікно AIDA64 на системний трей (замість панелі завдань).

Кнопка «Закрити» згортає головне вікно. в системний трей

Ця оп ція змінює типову поведінку кнопки «Закрити», щоб закрити головне вікно AIDA64 у системній панелі.

Стиль піктограм

Якщо для цього параметра встановлено Windows XP або Windows 7, відповідний вікно буде вибрано для цього параметра. Значки 32-розрядного альфа-каналу (у стилі Windows XP або Windows 7) відображаються в операційних системах Windows XP і новіших версіях. Ця функція доступна лише за наявності файлу AIDA_ICONSXP.DLL або AIDA_ICONS7.DLL. У більшості ситуацій мережевого аудиту функцію 32-розрядних піктограм слід вимкнути, видаливши обидва файли AIDA_ICONSXP.DLL і AIDA_ICONS7.DLL, щоб заощадити пам’ять і пропускну здатність мережі.

Коли запускається AIDA64

За допомогою цієї опції ми можемо налаштувати поведінку головного вікна AIDA64 після запуску.

NetUpdate

Перевірити наявність оновлень

Тут ми можемо встановити, як часто ми хочу, щоб AIDA64 шукала оновлення. Повністю автоматичне онлайн-оновлення доступне лише тоді, коли AIDA64 активовано за допомогою дійсного ключа продукту і лише до закінчення періоду підтримки. Протягом 30-денного пробного періоду – або коли AIDA64 активовано за допомогою неоригінального ключа продукту – надсилається лише сповіщення про нові оновлення продукту та потрібне оновлення програмного забезпечення вручну.

Доступні такі параметри:

  • Ніколи
  • Раз на день
  • Раз на тиждень
  • Раз на місяць

Тип оновлення

Цей параметр можна використовувати, щоб вибрати, які оновлення використовувати. Не рекомендується використовувати бета-версії оновлень для AIDA64 Business. Стабільні оновлення AIDA64 випускаються приблизно 5 разів на рік.

Доступні варіанти:

  • Лише стабільні оновлення
  • Стабільні та бета-версії

Зберегти пакети оновлень у локальній папці

Цей параметр можна використовувати для резервного копіювання пакетів оновлень AIDA64 у локальну папку. Окрім пакета оновлення формату ZIP, текстовий файл із інформацією журналу змін також зберігається у вказаній папці після успішного оновлення програмного забезпечення.