Віддалені функції

BE Product image

За допомогою цих налаштувань ми можемо налаштувати чотири порти TCP/IP, які використовуються для віддалених функцій. Ці порти мають бути налаштовані в брандмауері, і обмеження трафіку цих портів до інтрамережі також важливо для запобігання будь-яким атакам або перехопленню трафіку віддаленого зв’язку AIDA64. Порти дистанційного керування за замовчуванням: 2345 для віддаленої системної інформації, 2346 для віддаленого моніторингу, 2347 для віддаленого звітування та 2348 для віддаленого керування. Якщо будь-який із вибраних портів уже використовується іншою програмою, ми можемо вибрати інший, що полегшить налаштування брандмауера.

Ми можемо встановити пароль для режимів віддаленого підключення, щоб гарантувати, що лише уповноважені особи можуть підключатися до віддалених комп’ютерів.

З AIDA64 ми можемо підключитися до віддалених комп’ютерів. Зробіть знімки екрана на віддалених комп’ютерах, і ми зможемо налаштувати властивості знімка екрана (повний екран, активне вікно та якість стиснення).

Пульт дистанційного керування

Щоб покращити продуктивність віддаленого керування, ми тут. може вимкнути ефекти інтерфейсу користувача та шпалери робочого столу на віддалених комп’ютерах. Також можна змінити роздільну здатність робочого столу та глибину кольору робочого столу на віддалених комп’ютерах, і ми також можемо ігнорувати всі введення на локальному комп’ютері. Утримуючи вказівник миші над інформаційною підказкою, відобразиться кілька підказок для кожного доступного параметра.

Безпека

AIDA64 дозволяє нам вказувати ті комп’ютери, імена користувачів або IP-адреси, які авторизовані для ініціювання віддалених з’єднань.