MS Access

BE Product imageAE Product image

MS Access 97 (MS.Jet.OLEDB.4.0)

Якщо ми використовуємо MS Access 97, нам потрібно вказати шлях лише до бази даних, який знаходиться в папці «SQL_Schema». Нам потрібно скопіювати цей файл у спільний ресурс, який клієнти можуть змінювати, і вибрати цей файл. Нам потрібно обов’язково вказати віддалений шлях, якщо ми використовуємо центральну базу даних. Тут ми також можемо вказати наше ім’я користувача та пароль, необхідні для з’єднання.

Використання MS Access рекомендується лише з метою тестування, оскільки воно дозволяє лише одному комп’ютеру отримати повний доступ до певного файлу Access. Немає необхідності встановлювати MS Access на комп’ютерах.

MS Access 2000 / XP / 2003 (MS.Jet.OLEDB.4.0)

Якщо ми використовуємо MS Access 2000 / XP / 2003, нам потрібно вказати шлях лише до бази даних , який знаходиться в папці «SQL_Schema». Нам потрібно скопіювати цей файл у спільний ресурс, який клієнти можуть змінювати, і вибрати цей файл. Нам потрібно обов’язково вказати віддалений шлях, якщо ми використовуємо центральну базу даних. Тут ми також можемо вказати наше ім’я користувача та пароль, необхідні для з’єднання.

Використання MS Access рекомендується лише з метою тестування, оскільки воно дозволяє лише одному комп’ютеру отримати повний доступ до певного файлу Access. Немає необхідності встановлювати MS Access на комп’ютерах.