База даних

BE Product imageAE Product image

Якщо ми зберігаємо звіти в базі даних, нам потрібно налаштувати базу даних у меню "Параметри". Спочатку ми повинні вибрати Provider, а потім усі інші налаштування залежать від вибраного формату. Ми повинні вибрати тип бази даних, який ми використовуємо в нашій системі! У підпапці «SQL Schema» папки AIDA64 Business ми можемо знайти 8 файлів схеми бази даних (дев’ятий підтримуваний формат, ODBC, не потребує файлу схеми).

Схеми постачальника та бази даних

Якщо ми не використовуємо Access, макети таблиці бази даних SQL потрібно ініціалізувати за допомогою одного з файлів «DB - *.*», знайдених у папці SQL_Schema.

  • DB - Access.mdb – файл бази даних для MS Access 2000/XP/2003/2007
  • DB - Access97.mdb – файл бази даних для MS Access 97
  • DB - InterBase. sql – Схема для Borland InterBase та Firebird
  • DB - MySQL.sql – Схема для MySQL
  • DB - Oracle.sql – Схема для Oracle
  • DB - PostgreSQL .sql – Схема для PostgreSQL
  • DB - SQLServer.sql – Схема для MS SQL Server
  • DB - Sybase.sql – Схема для Sybase

Сервер

Нам потрібно вказати ім'я або IP-адресу сервера SQL. Якщо потрібно, ми також можемо вказати порт сервера.

База даних

Тут ми можемо вказати назву бази даних або, якщо ми використовуємо MS Access, розташування Access файл бази даних. Спочатку нам потрібно буде додати інформацію про автентифікацію, щоб AIDA64 міг прочитати список баз даних із сервера!

Драйвер

Тут нам потрібно вибрати відповідний драйвер. Якщо його ще не встановлено, спочатку його потрібно встановити!

Автентифікація Windows

Коли цей параметр увімкнено, фактичний користувач автентифікується на сервері SQL за допомогою його /її поточні облікові дані для входу. Нам потрібно переконатися, що ми надаємо дозвіл на запис користувачам бази даних.

Кнопка «Тестувати»

Ми можемо перевірити фактичну конфігурацію з’єднання SQL, натиснувши кнопку «Тест». Під час тестування виконується лише перевірка з’єднання, таблиці не створюються та не вставляються записи.