SensorPanel

XE Product imageBE Product imageEE Product image

AIDA64 може відображати інформацію про датчики на повністю настроюваній панелі, яка називається SensorPanel, яку можна налаштувати тут.

Показати SensorPanel

Тут ми можемо ввімкнути/вимкнути SensorPanel.

Зберігати SensorPanel у найвищому вікні

Коли цей параметр увімкнено, SensorPanel завжди відображатиметься поверх усіх інших вікон. Цю функцію також називають «завжди зверху». Панель не буде видно під час повноекранного 3D-ігри чи відтворення відео, навіть якщо цей параметр позначено.

Заблокувати положення панелі

За допомогою цієї опції ми можемо заблокувати положення панелі. SensorPanel на робочому столі Windows.

Заблокувати розмір панелі

За допомогою цієї опції ми можемо заблокувати розміри SensorPanel. Якщо ввімкнено, розмір панелі неможливо змінити за допомогою вказівника миші.

Увімкнути контекстне меню

За допомогою цієї опції ми можемо активувати контекстне меню, яке ми клацнули правою кнопкою миші на SensorPanel. SensorPanel Manager, який надає додаткові параметри налаштування, можна запустити з контекстного меню.

Колір фону SensorPanel

Тут ми можемо встановити колір фону SensorPanel. Якщо ми виберемо фонове зображення, яке заповнює всю панель, вибраний колір фону не буде видно.

Прозорість SensorPanel

Тут ми можемо встановити рівень прозорості панелі. Налаштування рівня прозорості вікна не підтримується в Windows 95, 98, Me та NT 4.0.

Розмір SensorPanel

Тут ми можемо вказати розміри SensorPanel в пікселях. Перше значення визначає ширину SensorPanel, а друге значення визначає її висоту.

SensorPanel-Manager

Щоб відобразити контекстне меню SensorPanel, клацнувши правою кнопкою миші, відобразиться контекстне меню, звідки можна відкрити диспетчер SensorPanel. Це дозволяє нам додавати нові елементи на панель, а також змінювати, приховувати, копіювати або видаляти наявні.

Ми можемо переміщувати елементи вгору або вниз у списку. Елементи відображаються як шари на SensorPanel, і цей список визначає порядок шарів: верхній елемент у списку буде фоновим шаром, наступний — першим шаром тощо. За замовчуванням елемент, перерахований під іншим, охоплює принаймні частини перерахованих вище, якщо вони перекривають один одного на панелі. Тому ми завжди повинні переконатися, що фонове зображення є найвищим елементом.

Натиснувши «Експорт», ми можемо зберегти нашу налаштовану панель SensorPanel у файл із розширенням .SENSORPANEL. Цей файл містить всю графіку та налаштування, які використовуються на панелі, тому ми можемо використовувати його, щоб поділитися нашою SensorPanel з друзями, які можуть почати використовувати її, натиснувши кнопку «Імпорт».