OSD

XE Product imageBE Product imageEE Product image

Тут ми можемо налаштувати панель OSD AIDA64, яка відображає вибрані користувачем елементи датчиків у вікні на робочому столі Windows.

Показати панель OSD

Тут ми можемо ввімкнути або вимкнути панель OSD.

Відображати значки на панелі OSD

Обидва. текст та піктограми відображаються на панелі OSD, якщо цей параметр увімкнено. В іншому випадку буде видно лише текст, який відображає показання датчика.

Відображати мітки на панелі OSD

Мітки відображаються на панелі OSD, якщо цей параметр увімкнено.

Вирівняти елементи праворуч

Елементи вирівнюються праворуч на панелі OSD, якщо цей параметр увімкнено. В іншому випадку елементи вирівнюються ліворуч.

Зберігати екранне меню найвищим вікном

Якщо цей параметр увімкнено, панель екранного меню завжди відображатиметься поверх усіх інших вікон. Цю функцію також називають «завжди зверху».

Колір фону панелі OSD

Тут ми можемо налаштувати колір фону для панелі OSD. Необхідно вибрати колір фону, щоб забезпечити належну читабельність тексту.

Прозорість панелі OSD

Тут ми можемо встановити рівень прозорості панелі OSD. Регулювання рівня прозорості вікна не підтримується в Windows 95, 98, Me та NT 4.0.

Елементи OSD

Тут ми можемо вибрати елементи, які ми хочемо відображати на панелі OSD. Подвійне клацання або вибір елемента відобразить вікно налаштувань для елемента, де ми можемо налаштувати його макет. Тут ми можемо змінити мітку за замовчуванням (або відновити її), вибрати шрифт і налаштувати розмір шрифту, колір шрифту та властивість шрифту для відображеного тексту.