Сповіщення

XE Product imageBE Product imageEE Product image

AIDA64 може надсилати сповіщення про декілька проблем, пов’язаних із обладнанням. Тут ми можемо ввімкнути сповіщення та вказати, як часто ми хочемо отримувати сповіщення про ту саму проблему. Останній варіант корисний для подій, які тривають, наприклад, коли вентилятор охолодження зупиняється і не перезапускається.

Ми можемо додати нові тригери сповіщень, натиснувши «Новий», і відредагувати наявні за допомогою кнопки «Новий». натиснувши «Змінити». Ми можемо визначити окремі мітки для кожного тригера сповіщення, і нам потрібно встановити порогові значення для кожного, заповнивши поля «значення нижче» та/або «значення вище».

Ми можна вибрати метод сповіщення на вкладці «Дії». Доступні параметри: відображення вікна сповіщення, вимкнення комп’ютера, відтворення вибраного користувачем файлу WAV, запуску програми чи команди, вибраної користувачем, і надсилання повідомлення електронною поштою (поле теми якого можна налаштувати). Якщо ми вирішимо надсилати сповіщення електронною поштою, нам потрібно налаштувати параметри надсилання електронної пошти в Налаштуваннях / Електронна пошта.