РК

XE Product imageBE Product imageEE Product image

AIDA64 може відображати дані моніторингу обладнання на клавіатурах Logitech з РК-дисплеєм, а також на деяких ноутбуках і клавіатурах Razer. Підтримувані клавіатури Logitech включають клавіатуру Logitech G15 Gaming Keyboard та Logitech G19 Gaming Keyboard. Через відсутність інструментів програмування та SDK клавіатура Logitech Cordless Desktop MX 5000 Laser не підтримується AIDA64.

AIDA64 також підтримує ноутбуки Razer та клавіатури, оснащені LCD-дисплеєм SwitchBlade. Такі продукти включають ігровий ноутбук Razer Blade Pro, ігрову клавіатуру Razer DeathStalker Ultimate і ігрову клавіатуру Razer SWTOR (Star Wars: The Old Republic).

Тут ми також можемо встановити колір фону для клавіатури з кольоровим РК-дисплеєм (наприклад, Logitech G19 Gaming Keyboard).

LCD-елементи

Тут ми можемо вибрати елементи датчика, які ми хочемо бачити на РК-дисплеї, а також їх розташування. Ми можемо додавати елементи, які ми б хотіли відобразити, до списку, а також змінювати, приховувати, копіювати чи видаляти наявні.

За допомогою стрілок праворуч ми можемо переміщувати та розташовувати елементи на РК-дисплеї. піксель за раз. Попередній перегляд РК-екрану відображається у верхньому лівому куті вікна. Коли ми натискаємо кнопку «Застосувати», елементи миттєво з’являться на РК-дисплеї.

AIDA64 може відображати кілька – максимум 4 – сторінки елементів датчика на РК-дисплеї. Окремі сторінки доступні, натиснувши вкладки сторінок у верхній частині списку елементів датчика.

Ми також можемо налаштувати макет елемента датчика, серед іншого ми можемо встановити шрифт і розмір шрифту та додати ефект тіні. Оскільки дуже дрібні шрифти не читаються на РК-дисплеї, рекомендований найменший розмір шрифту становить 8 пікселів.

Ми можемо змінити мітку елемента за замовчуванням і налаштувати макет етикетки (колір, стиль шрифту, тінь). Звичайно, ми можемо вибирати кольори лише для пристроїв із кольоровим РК-дисплеєм, таких як ігрова клавіатура Logitech G19. Інші параметри конфігурації включають налаштування вирівнювання тексту (елементи LCD за замовчуванням вирівнюються ліворуч) і вмикання/вимкнення відображення одиниць вимірювання поруч із значенням.

Параметри LCD