Настільні гаджети

XE Product imageBE Product imageEE Product image

Тут ми можемо вибрати відображення значень датчика на гаджеті для настільного комп’ютера. Гаджети для робочого столу підтримуються в Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows 7, тоді як у Windows XP і Windows 8 для їх увімкнення необхідно встановити пакет розширень («Vista 5744 Sidebar for XP» і «8GadgetPack - Gadgets for Windows 8» , відповідно).

Коли опція «Використовувати HKLM в реєстрі» увімкнено, AIDA64 зберігає виміряні значення температури, напруги та швидкості вентилятора в кореневому ключі HKEY_LOCAL_MACHINE в реєстрі. В іншому випадку значення зберігаються в кореневому ключі HKEY_CURRENT_USER.

Ми можемо налаштувати макет гаджета робочого столу, натиснувши значок гайкового ключа, який з’являється, коли ми наводимо курсор миші на сам гаджет. Він відобразить вікно параметрів, де ми можемо налаштувати, як ми хочемо вирівняти текст, і ми можемо розбити довгий текст на кілька рядків. Якщо останній параметр вимкнено, довгі рядки можуть бути не повністю видимі в гаджеті. Ми також можемо ввімкнути/вимкнути заголовок «AIDA64 Business» і мітки.

Ми можемо налаштувати кольори гаджетів, вибравши попередньо визначену колірну тему або визначивши верхню частину фону, низ фону, текст заголовка та межі кольори вручну.

Елементи гаджета робочого столу

Тут ми можемо вибрати елементи, які ми хочемо відображати на гаджеті робочого столу. Подвійне клацання або вибір елемента відобразить вікно налаштувань для елемента, де ми можемо налаштувати його макет. Тут ми можемо змінити мітку за замовчуванням (або відновити її), вибрати шрифт і налаштувати розмір шрифту, колір шрифту та властивість шрифту для відображеного тексту.