Апаратний моніторинг

XE Product imageBE Product imageEE Product image

У цьому вікні ми можемо налаштувати служби моніторингу обладнання.

Відображення температури у Фаренгейтах

У піктограмах датчиків, панелі OSD, гаджеті робочого столу та SensorPanel значення температури відображаються у Фаренгейтах (а не за Цельсієм), якщо цей параметр увімкнено.

Увімкнути вимірювання регулювання ЦП

Цей параметр можна використовувати, щоб увімкнути вимірювання регулювання ЦП на процесорах Intel. Вимірювання регулювання може призвести до нестабільності системи. Регулювання – це механізм самозахисту в процесорах Intel, щоб запобігти фізичному пошкодженню через перегрів.

Увімкнути вимірювання температури диска

Тут ми можемо ввімкнути або вимкнути моніторинг температури диска.

Частота опитування температури диска

За допомогою цієї опції ми можемо налаштувати інтервал між вимірюваннями температури диска. Якщо встановити цей параметр менше ніж на 20 секунд, це може призвести до пошкодження даних на старих жорстких дисках. Для сучасних HDD і SSD можна безпечно вводити будь-яке значення за нашим вибором.

Десяткові цифри для значень напруги

За допомогою цієї опції ми можемо встановити кількість десяткових цифр, як відображається для показань напруги. Для сучасних комп’ютерів рекомендується вибирати принаймні 3 цифри.

Десяткові цифри для тактової частоти

За допомогою цієї опції ми можемо встановити кількість десяткових цифр, які відображатимуться для тактової частоти, напр. Частота частоти ядра процесора, частоти FSB та частоти пам’яті.

Tjmax температура

За допомогою цього параметра ми можемо встановити Tjmax температуру, яка використовується для обчислення показників температури ядра для процесорів Intel. Якщо вибрано «Автоматично», AIDA64 використовуватиме значення за замовчуванням, визначені в специфікаціях Intel Digital Thermal Sensors (DTS).

Символ ступеня

За допомогою цієї опції ми можемо налаштувати параметри. символ, який буде використовуватися як символ градуса для показань температури.