Пристрої

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

Пристрої Windows

Ця сторінка відображає ту саму інформацію, що й Диспетчер пристроїв у Windows. Але AIDA64 здатний розпізнавати пристрої, не ідентифіковані Windows (перелічені як невідомі пристрої), і надавати інформацію про них, що допомагає нам знайти відповідні драйвери.

Фізичні пристрої

На цій сторінці перелічено фізичні пристрої, знайдені на ПК. Тут перераховано всі пристрої PCI, PCI Express, AGP, PnP або USB, включно з вбудованими на материнську плату.

Пристрої PCI

На цій сторінці перелічено пристрої PCI, PCI Express і AGP і надає детальну інформацію про контролери AGP, HyperTransport, PCI Express і QPI. Посилання на веб-сайти виробників для завантаження драйверів наведено в нижній частині сторінки.

USB-пристрої

На цій сторінці перелічено доступні USB-контролери та USB-пристрої. Піктограми контролера USB мають кольорове кодування: контролери USB 2.0 відображаються фіолетовим кольором, а контролери USB 3.0 синім.

Ресурси пристрою

На цій сторінці наведено перелік ресурсів (порт, IRQ,). DMA, пам’ять), що використовуються пристроями Windows.

Вхід

На цій сторінці перелічено пристрої введення (клавіатура, миша, ігровий контролер) та їх властивості.

Принтери.

На цій сторінці перелічено встановлені локальні та мережеві принтери та факси разом із їхніми властивостями. Унизу сторінки наведено посилання на веб-сайти виробників для завантаження драйверів.