материнська плата

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

ЦП

Ця сторінка містить інформацію про процесор, зокрема тип ЦП, тактову частоту, множник, розмір кешу та упаковку. Для процесорів Intel також надається посилання на сторінку на веб-сайті виробника зі специфікаціями. Доступні для кожного ядра процесора, дані про використання ЦП оновлюються в режимі реального часу.

CPUID

Ця сторінка відображає інформацію про процесор за допомогою інструкції CPUID. Також надається інформація про наявність розширень набору інструкцій, безпеки, керування живленням і віртуалізації.

Материнська плата

На цій сторінці відображається інформація про материнську плату, включаючи назву, властивості передньої шини., властивості шини пам'яті, властивості шини чіпсета та відомості про виробника.

Пам’ять

Ця сторінка містить інформацію про пам’ять, включаючи фізичну та віртуальну пам’ять, розмір файлу підкачки та розширення фізичної адреси (PAE). Сторінка оновлюється динамічно, що дає нам змогу перевіряти використання пам’яті та звільнення пам’яті в режимі реального часу.

SPD

Ця сторінка містить інформацію про встановлені модулі пам’яті, включаючи годинник. швидкість, таймінги, напруга. Ми можемо отримати детальну інформацію про кожен встановлений модуль, вибравши відповідний слот DIMM. Унизу сторінки також надається інформація про профілі пам’яті XMP, EPP та AMP.

Чіпсет

Ця сторінка містить інформацію про чіпсет материнської плати (північний та південний міст), включаючи таймінги пам’яті, встановлені модулі пам’яті, підтримувані типи пам’яті та вбудовані графічні та аудіоконтролери.

BIOS

На цій сторінці відображається інформація про систему та відео BIOS. Asus ATK і Intel XTU використовуються для надання поточних налаштувань BIOS.

ACPI

Ця сторінка відображає властивості таблиці розширеної конфігурації та інтерфейсу живлення (ACPI). У таблиці SLIC ми бачимо інформацію про ліцензію Windows, а в нижній частині таблиці DSDT ми можемо перевірити сертифікати NVIDIA SLI та Lucid Virtu.