комп'ютер

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

Підсумок

На сторінці "Підсумок" перелічено основні апаратні та програмні компоненти даного ПК. Ми можемо вибрати окремі елементи, які ми хотіли б бачити тут, і додати користувацькі змінні на сторінку в Параметри / Підсумок. Ми також можемо додати користувацькі компоненти на сторінку "Підсумок" у розділі "Налаштування/користувацькі компоненти" та користувацькі змінні в розділі "Налаштування"/"Резюме".

Натиснувши елементи, виділені синім кольором на сторінці, відкриється контекстне меню, яке надає посилання на сторінку. сторінку з інформацією про продукт виробника, а також на веб-сайти BIOS і завантаження драйверів.

Ім'я комп'ютера

Тут перелічено ім'я хоста Windows, ім'я NetBIOS, а також хост DNS і доменні імена ПК.

DMI

Тут AIDA64 відображає таблицю DMI комп’ютера у форматі, доступному для читання. DMI — це стандарт, розроблений DMTF і розшифровується як інтерфейс керування робочим столом. Інформація DMI містить описи апаратних компонентів, таких як BIOS, материнська плата, процесор, контролери пам’яті, роз’єми портів, системні слоти тощо. Інформація DMI повинна надаватися виробниками компонентів або ПК, і вона часто може бути неповною та неточною.

IPMI

Тут AIDA64 відображає системний журнал і інформацію про датчики Intelligent Platform Management Interface (IPMI).

Overclock

Ця сторінка відображає властивості процесора, швидкість процесора. та інформацію про кеш, а також властивості материнської плати, чіпсета, BIOS та графічного процесора.

Керування живленням

Ця сторінка відображає інформацію про джерело живлення та акумулятор ПК (якщо є). Моніторинг температури та ємності, вхідної напруги, вихідної напруги, вихідного струму та вимірювання споживання енергії також надається для пристроїв безперебійного живлення з підтримкою HID.

Портативний комп’ютер

На цій сторінці відображаються фізичні дані, пов’язані з мобільним ПК, пов’язаними з ними. інформацію, а також інформацію про відповідність платформі Intel Centrino.

Датчик

Ця сторінка містить інформацію про материнську плату, процесор і жорсткий диск, а також дані про оберти вентилятора охолодження, значення напруги та потужності в режимі реального часу.