Зберігання

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

Сховище Windows

На цій сторінці перелічено пристрої зберігання даних, встановлені в системі, включаючи контролери SATA, IDE та SCSI та підключені дисководи. Фізична інформація надається для жорстких дисків, оптичних дисків і SSD.

Логічні диски

На цій сторінці перелічено доступні локальні та мережеві диски з інформацією про файлову систему, загальний розмір, вільний простір і послідовний том.

Фізичні диски

На цій сторінці наведено список дисків, які використовують таблиці розділів MBR або GPT. Розділи також відображаються для вибраних дисків.

Оптичні приводи

Ця сторінка містить інформацію про оптичні приводи (CD, DVD та Blu-ray), включаючи віртуальні диски. Для більшості дисків також вказано підтримувані формати мультимедіа, а також швидкість читання та запису. Посилання на веб-сайти для завантаження мікропрограм виробників наведено в нижній частині сторінки.

ASPI

Ця сторінка містить інформацію про диски з розширеним інтерфейсом програмування SCSI.

ATA

Ця сторінка містить детальну інформацію про жорсткі диски та SSD IDE та SATA. Окрім даних автоматичного визначення ATA, також надаються фізичні властивості дискового накопичувача та SSD (форм-фактор, RPM, флеш-пам’ять і тип контролера SSD).

SMART

На цій сторінці відображається SMART. (Технологія самоконтролю, аналізу та звітності) інформація про статус атрибутів. Ми можемо налаштувати AIDA64 на надсилання сповіщень у разі виникнення помилок. Тригери сповіщень можна вибрати в налаштуваннях / Тригери сповіщень.