Дисплей

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

Windows Video

На цій сторінці наведено список доступних графічних адаптерів та інформація про встановлені драйвери. Подвійне клацання графічного адаптера призведе до завантаження вікна Windows Display Properties / Screen Resolution, де ми можемо змінити налаштування дисплея.

PCI / AGP Video

На цій сторінці перелічено доступні PCI, Графічні адаптери AGP і PCI Express.

GPU

Ця сторінка містить детальну інформацію про графічний процесор, таку як виробник, версія графічного процесора, частота графічного процесора, кількість процесорних блоків, швидкість заповнення, пам’ять та використання . Якщо на нашому комп’ютері встановлено більше графічних процесорів, ми можемо вибрати той, який нас цікавить. Сторінка оновлюється динамічно в режимі реального часу, що дозволяє нам відстежувати фактичну тактову частоту та використання. Посилання на веб-сайти для завантаження драйверів наведено внизу сторінки.

Монітор

На цій сторінці ми можемо переглянути властивості монітора, включаючи фізичну інформацію та підтримувані режими відео. Посилання на веб-сайти для завантаження драйверів наведено в нижній частині сторінки.

Робочий стіл

На цій сторінці перелічено властивості робочого столу, включаючи роздільну здатність, глибину кольору, роздільну здатність шрифту, частоту оновлення, а також окремі ефекти робочого столу.

Багато монітор

На цій сторінці перелічено підключені монітори. Якщо доступно більше моніторів, відображається основний дисплей. Також відображаються роздільна здатність монітора та ієрархія монітора.

Режими відео

На цій сторінці перелічено всі доступні параметри роздільної здатності відео, глибини кольору та частоти оновлення.

OpenGL

Ця сторінка містить детальну інформацію про підтримувану функціональність OpenGL.

GPGPU

Ця сторінка містить інформацію про доступні фреймворки GPGPU, які дозволяють виконувати обчислення загального призначення на графічних процесорах. Модуль GPGPU AIDA64 підтримує останні версії AMD Stream, Microsoft Direct3D Compute Shader, NVIDIA CUDA, OpenCL і S3GP. Посилання на веб-сайти для завантаження драйверів наведено в нижній частині сторінки.

Mantle

Тут ми можемо знайти детальну інформацію про графічні процесори, які підтримують графічний API AMD Mantle, як-от тактування GPU, TMU кількість, інформація про профілювання, версії API та деталі відеопам’яті. Перелік черги, накопичення пам’яті та розширень пристрою також доступний для графічних процесорів Radeon сімейства GCN і GCN2.

Шрифти

На цій сторінці перераховано всі встановлені шрифти.