Бенчмарк

XE Product imageBE Product imageAE Product imageEE Product image

AIDA64 пропонує спеціальні мікробенчмарки, які доступні в категорії Benchmark в меню Сторінка. Це синтетичні тести, що означає, що їх можна використовувати для вимірювання теоретичної максимальної продуктивності системи. Показники пропускної здатності пам’яті, CPU та FPU створені на основі багатопоточного механізму тесту AIDA64, який, починаючи з AIDA64 Business v4.00, підтримує до 640 потоків одночасної обробки та 10 груп процесорів.

Завдяки величезній базі даних довідкових результатів AIDA64 результати тесту можна порівняти з результатами інших конфігурацій. Натиснувши кнопку «Результати» на панелі інструментів, ми можемо зберігати результати порівняльного аналізу та керувати ними, а також можемо приховати довідкові результати та результати користувачів, які за замовчуванням відображаються на сторінці результатів.

Зчитування з пам’яті., запис, копіювання та затримка

Контрольні тести пам’яті вимірюють максимальну пропускну здатність, яку можна досягти під час виконання вибраних операцій (читання, запис, копіювання). Тест затримки пам’яті вимірює час, необхідний для того, щоб дані надходили в цілочисельні регістри ЦП після подачі команди читання.

Центр ЦП

Цей простий цілочисельний контрольний аналіз зосереджується на цьому. можливості прогнозування розгалужень ЦП і штрафи за помилкове передбачення гілок. Він обчислює рішення для класичної «головоломки N queens» на шаховій дошці 10x10.

CPU PhotoWorxx

Цей цілочисельний тест вимірює продуктивність процесора за допомогою кількох алгоритмів двовимірної обробки фотографій. Тест в основному акцентує увагу на блоках виконання цілочисельної арифметики SIMD ЦП і підсистеми пам’яті.

CPU ZLib

Цей цілочисельний тест вимірює комбіновану продуктивність ЦП і підсистеми пам’яті за допомогою загальнодоступної бібліотеки стиснення ZLib.

CPU AES

Цей цілочисельний контрольний показник вимірює продуктивність процесора за допомогою шифрування даних AES (Advanced Encryption Standard).

Хеш CPU

Це цілочисельний тест вимірює продуктивність ЦП за допомогою алгоритму хешування SHA1.

FPU VP8

Цей контрольний тест вимірює продуктивність стиснення відео за допомогою відеокодека Google VP8 (WebM) версії 1.1.0.

FPU Julia

Цей контрольний тест вимірює продуктивність з плаваючою комою з одинарною точністю (або 32-бітовою) за допомогою обчислення кількох фрактальних кадрів «Julia».

FPU Mandel

Цей контрольний тест вимірює продуктивність з плаваючою комою з подвійною точністю (або 64-розрядною) шляхом обчислення кількох фрактальних кадрів «Мандельброта».

FPU SinJulia

Цей контрольний показник m покращує продуктивність з плаваючою комою з розширеною точністю (або 80-бітовою) за допомогою обчислення одного кадру модифікованого фрактала «Джулія».

FP32 Ray-Trace

Цей контрольний показник вимірює показники. продуктивність з плаваючою комою з єдиною точністю (також відома як 32-бітна) завдяки обчисленню сцени за допомогою механізму трасування променів із покращеним SIMD.

FP64 Ray-Trace

Цей контрольний тест. вимірює продуктивність з плаваючою комою з подвійною точністю (також відому як 64-бітна) за допомогою обчислення сцени за допомогою механізму трасування променів із покращеним SIMD.