Звіт
На цій сторінці наведено кілька варіантів налаштування процесу створення звіту.
Назва звіту
Цей параметр визначає перший рядок звітів.
Файл стилю XML
AIDA64 Business and Network Audit підтримує програму перетворення XSLT у файлах звітів XML. Якщо вказати таблицю стилів тут, програмне забезпечення вставить посилання на це у XML-звіт (наприклад: <?xml-stylesheet type="text/xsl" href="C:\XSL\AIDA64_template.xsl"?> ).
Якщо ми збережемо звіт XML у тій самій папці, де знаходиться наш файл XSL, достатньо вказати лише ім’я файлу без повного шляху. У таких випадках вікно попереднього перегляду звіту AIDA64 не показуватиме XML-трансформований XSL, якщо ми не скопіюємо таблицю стилів до папки TEMP активного користувача.
Якщо ми використовуємо декілька комп’ютерів, ми можемо скористайтеся наступним сценарієм, щоб скопіювати таблицю стилів до каталогу TEMP на машинах:
copy /y \\server\Shares\AIDA64\[AIDA64_template].xsl %TEMP%\[AIDA64_template].xsl
Увімкнути заголовок звіту
Якщо цей параметр увімкнено, кілька важливих відомостей про створення звіту (включаючи версію AIDA64, тип звіту, ім’я комп’ютера, ім’я користувача, операційну систему тип і версія, дата і час створення) відображається у верхній частині звітів. Рекомендується вмикати цей параметр під час аудиту мережі. Коли звіти HTML і MHTML створюються для друку, ми можемо вимкнути верхній і нижній колонтитул звіту, щоб заощадити простір на папері.
Увімкнути нижній колонтитул звіту
Якщо цей параметр увімкнено, в кінці файлів звітів HTML і MHTML з’являється коротке повідомлення про відмову.
Увімкнути меню звіту HTML
Меню звіту HTML – це спадний список швидких посилань на окремі категорії та підкатегорії, що полегшує пошук інформації у звітах HTML. Цей параметр увімкнено за замовчуванням.
Включити налагодження інформація у звітах TXT, HTML, MHTML
Якщо цей параметр увімкнено, у кінці звітів TXT, HTML, MHTML з’являється дамп регістрів PCI та відео BIOS. Інформація про налагодження важлива під час звернення до служби технічної підтримки AIDA64 з проблемами виявлення обладнання, тому обов’язково ввімкніть цю опцію, перш ніж надсилати будь-які звіти до технічної підтримки AIDA64.
Включіть інформацію про налагодження до звітів CSV
Якщо цю опцію ввімкнено, пристрої PCI відображаються у форматі з можливістю подальшої обробки в кінці звітів CSV.
Показати назву комп’ютера в заголовку першої сторінки звіту
Коли це увімкнено, ім’я комп’ютера відображається у заголовку сторінки «Комп’ютер / Підсумок» у звітах. Ця опція корисна, коли звіти HTML або MHTML друкуються або зберігаються, а заголовок звіту вимкнено.
Стиснути звіти перед збереженням у файл
Якщо цей параметр увімкнено, звіти стискаються (за допомогою ZIP) перед їх збереженням у файлі.
Стискайте звіти перед надсиланням електронною поштою
Якщо цей параметр увімкнено, звіти стискаються до того, як вони будуть вкладені до e-mail.
Стискати звіти перед завантаженням на FTP
Якщо цей параметр увімкнено, звіти стискаються перед завантаженням на FTP-сервер.
Повно. ім'я
Цей параметр визначає ім'я, яке з'являється в полі «Від» вихідних повідомлень електронної пошти.
Адреса електронної пошти
Цей параметр визначає адресу електронної пошти. адреса електронної пошти, яка відображається в полі «Від» вихідних повідомлень електронної пошти.
Файл звіту
Вихідна папка
На цій сторінці наведено кілька параметрів для налаштувати створення файлу звіту. Серед іншого, ми можемо вказати вихідну папку за замовчуванням для збереження звітів: саме тут звіти будуть зберігатися, якщо ми не визначаємо шлях у командному рядку. Під час аудиту мережі ця папка має бути шляхом UNC (наприклад: \\server\share\folder), і всі користувачі повинні мати лише дозвіл на запис до цієї папки. Ми можемо використовувати такі змінні як у назві вихідної папки, так і в назві файлу:
- $HOSTNAME – вставляє ім’я хоста
- $USERNAME – вставляє поточне ім’я користувача
- $DOMAIN – Вставляє поточний домен входу
- $IPADDR – Вставляє IP-адресу основного мережевого адаптера (aaa-bbb-ccc-ddd)
- $MACADDQ – Вставляє MAC-адресу основного мережевого адаптера (AABBCCDDEEFF)
- $MACADDR – Вставляє MAC-адресу основного мережевого адаптера, розділену дефісами (AA-BB-CC-DD-EE-FF)
- $UUIDMAC – вставляє UUID системи DMI. Якщо він недоступний, він вставляє MAC-адресу (00000000-00000000-0000AABB-CCDDEEFF)
- $MONTH – вставляє поточний місяць (MM)
- $DATE – Вставляє поточну дату (РРРР-ММ-ДД)
- $TIME – Вставляє поточний час (ГГ-ММ-СС)
Назва файлу
Цей параметр визначає ім'я файлу, яке буде використовуватися під час збереження звітів у файлі. Для мережевих аудитів у назві вихідної папки або ім'я файлу, одну зі змінних (перелічених вище), потрібно використовувати, щоб комп'ютери не перезаписували файли звіту.
Розширення файлу
Цей параметр визначає назву файлу розширення, яке буде додано до імені файлу звіту. Рекомендується залишити параметр «автоматичний» за замовчуванням. Цей параметр не змінює формат звіту, він визначає лише розширення імені файлу.
Вигляд звіту
Ця сторінка дозволяє нам налаштувати вигляд звітів. Ми можемо вибрати шрифти, розмір і колір шрифту, ми можемо застосувати стилі (жирний, курсив) і змінити колір фону звітів. Ці налаштування застосовні лише до звітів HTML і MHTML.
Розклад
Використовуючи параметри командного рядка, ми можемо встановити, як часто ми хочемо, щоб AIDA64 створював звіти, і вказати розташування даних, необхідних для планування. Параметри на цій сторінці застосовуються лише до параметрів командного рядка /R, /E та /FTUPLOAD.
Параметри командного рядка обмежені для створення звіту
Тут ми можемо вказати періодичність створення звіту. Доступні варіанти:
У будь-який час
AIDA64 створює новий звіт щоразу, коли його запускають. Для мережевих аудитів, коли створення звіту створюється із центрального сценарію входу, новий звіт створюється під час кожного входу користувача. Наприклад, якщо користувач входить на свій комп’ютер 5 разів на день, AIDA64 створюватиме 5 звітів про його комп’ютер щодня.
Один раз на день
AIDA64 створює лише один звіт на день незалежно від того, скільки разів він запускався. Для мережевих аудитів AIDA64 створить звіт для кожного комп’ютера лише під час першого входу користувача, а під час будь-якого наступного входу він просто вийде без запуску процесу створення звіту.
Один раз на тиждень
AIDA64 створює лише один звіт на тиждень, незалежно від того, скільки разів його запускали.
Раз на два тижні
AIDA64 створює лише один звіт кожні два тижні (2 тижні) незалежно від кількість разів його запуску.
Раз на місяць
AIDA64 створює лише один звіт на місяць, незалежно від кількості запусків.
Тег розкладу. зберігання
Цей параметр визначає місце, де зберігатиметься дата створення останнього звіту. Нам потрібно вибрати варіант, який найкраще відповідає нашим вимогам аудиту мережі!
Реєстр / Машина
Дата останнього запуску буде збережена в загальному (незалежному від користувача) місці в реєстр Windows. Цей параметр корисний для мережевих аудитів, коли звіти потрібно створювати для кожного комп’ютера, а не для користувача. Наприклад, якщо вказано обмеження розкладу «Один раз на день», а комп’ютер використовується 3 різними користувачами, звіт буде створено лише під час першого входу користувача. Таким чином, лише один звіт створюватиметься на день для даного комп’ютера, незалежно від того, скільки разів 3 користувачі входили та виходили.
Реєстр/Користувач
Останній Дата запуску буде збережена в певному для користувача місці в реєстрі Windows. Цей параметр корисний для мережевих аудитів, коли звіти потрібно створювати для кожного користувача, а не для комп’ютера. Наприклад, якщо вказано обмеження розкладу «Один раз на день» і комп’ютер використовується 3 різними користувачами, для цього комп’ютера створюватиметься 3 звіти на день (один звіт для кожного користувача).
C :\TAG-$HOSTNAME.sys
Дата останнього запуску буде збережена в прихованому файлі під назвою «C:\TAG-<computername>.SYS». Цей параметр ідентичний параметру «Реєстр / Машина», але він не змінює реєстр.
C:\TAG-$USERNAME.sys
Дата останнього запуску буде збережена у прихованому файлі під назвою «C:\TAG-<ім’я користувача>.SYS». Цей параметр ідентичний параметру «Реєстр / Користувач», але він не змінює реєстр.
Спеціальний файл
Дата останнього запуску буде збережена у зазначеному файлі. Змінні ($HOSTNAME та/або $USERNAME) мають використовуватися у вказаному імені файлу.
Наприклад, якщо ми зберігаємо цю інформацію в імені комп’ютера і ми налаштували AIDA64 на створення звіту раз на день , на даному комп’ютері буде створено лише один звіт, коли ми використовуємо параметри командного рядка, незалежно від того, скільки разів ми запускаємо команду. Проте ми можемо створювати додаткові звіти, якщо потрібно, за допомогою Майстра звітів (або з центрального комп’ютера за допомогою Майстра віддаленого звіту).
FTP
Ця сторінка меню містить кілька параметрів для налаштування служби автоматичного завантаження FTP в AIDA64. Щоб правильно налаштувати FTP-сервер, потрібна така інформація: адреса FTP-сервера, порт FTP (який за замовчуванням є портом 21), а також ім’я користувача та пароль для підключення. Ми також можемо вказати папку FTP і використовувати пасивний режим, якщо потрібно. Натиснувши кнопку «Тестувати», ми можемо перевірити налаштування FTP-сервера.
Для анонімного входу пароль FTP має бути встановлений на неіснуючі, але правильно відформатовані адреси електронної пошти. наприклад “officer@company.com”. Однак із міркувань безпеки не рекомендується використовувати анонімні служби завантаження FTP.
Наразі AIDA64 не підтримує SFTP.
Примітки
Ми можемо додавати зауваження до звітів. Ці зауваження з’являться у верхній частині звітів.
Якщо ми напишемо «ALL» в полі імені комп’ютера або натиснемо кнопку «Усі», зауваження з’являться у звітах кожного комп’ютера. Якщо ми додамо комп’ютери окремо, лише звіти перелічених комп’ютерів будуть містити зауваження.
Наприклад, ми можемо вказати у звітах, чому нам потрібно їх створити.