Linux Extension for AIDA64

Розроблене для бізнес-версій сімейства продуктів AIDA64, Linux Extension для AIDA64 є інструментом, який дозволяє компаніям збирати звіти аудиту від своїх клієнтів на базі Linux. Він може створювати інвентаризацію апаратного та програмного забезпечення мережевих ПК Linux у формат, який AIDA64 Business і AIDA64 Network Audit можуть імпортувати в свою базу даних. Немає необхідності встановлювати розширення Linux для AIDA64 на кожному клієнті окремо, оскільки програму можна запускати з центральної спільної папки. Програмне забезпечення можна легко розгорнути в корпоративному середовища, дотримуючись інструкцій у посібнику з налаштування, який можна завантажити з нашого веб-сайту.

Автоматизований інвентаризація мережі

Використовуючи параметри командного рядка, Linux Extension для AIDA64 може автоматично збирати інформацію про апаратне та програмне забезпечення з парку ПК, підключеного до мережі компанії. Дані, зібрані з окремих комп’ютерів, можна зберегти у файлі звітів CSV. Зібрані звіти – разом з інформацією, зібраною безпосередньо від клієнтів Windows – обробляються диспетчером аудиту AIDA64, який також може надавати статистику мережевого аудиту та діаграми розповсюдження апаратного та програмного забезпечення.

Виявлення апаратного забезпечення

Клієнт може скласти зведений звіт про ПК, включаючи материнську плату, процесор, пам’ять, дисплей, мультимедійний пристрій, накопичувач, том, пристрій введення, мережу, периферійний пристрій та інформацію DMI.

Linux Extension для AIDA64 використовує LSHW для виявлення апаратних пристроїв ПК.

Аналіз програмного забезпечення

Програмне забезпечення містить список запущених процесів і служб, а також усіх встановлених програм.

Також надається інформація про операційну систему, включаючи дату встановлення, час безвідмовної роботи та номери версій компонентів.

Завантажити Посібник із налаштування Посібник користувача