Інформація про ліцензування

Уважно прочитайте цю сторінку, перш ніж робити покупку.

Як працює ліцензія?

Продукція AIDA64 постачається за ліцензією від FinalWire Ltd. FinalWire не продає Права власності на програмне забезпечення, воно надає користувачам лише права на використання його продуктів через ліцензію на продукт та Ліцензійну угоду.

Коли користувачі купують ліцензію на продукт, вони отримують ключ продукту для повного доступу до нього. функціональний, необмежений продукт, а також вони приймають умови Ліцензійної угоди, стаючи таким чином ліцензіатами продукту.

Ліцензійна угода повністю відображається під час процесу встановлення програмного забезпечення, і з нею можна ознайомитися. у будь-який час після встановлення або розпакування в папці AIDA64 (license.txt).

Підтримка & обслуговування

Власники ліцензій мають право на технічну підтримку та оновлення продуктів без додаткових витрат протягом 1-2-річного періоду ліцензії. Продукт залишатиметься повністю функціональним навіть після закінчення періоду підтримки та технічного обслуговування, хоча підтримка та оновлення продукту більше не надаватимуться. Однак власники дійсних і прострочених ліцензій можуть продовжити свої ліцензії зі знижкою.

The FinalWire Ltd. надає підтримку клієнтам у електронній пошті або на форумі AIDA64.

Варіанти ліцензій

Продукція AIDA64 доступна з різними ліцензіями:

ліцензія AIDA64 Extreme: ця ліцензія призначена для домашнього використання та дозволяє використовувати одну користувач може встановити та використовувати продукт на 3 комп’ютерах. Використання цієї версії в комерційних цілях заборонено.

Ліцензія AIDA64 Engineer: ця бізнес-ліцензія дозволяє одному корпоративному інженеру або ІТ-техніку встановлювати та використовувати продукт на необмеженій кількості комп'ютери всередині компанії. Це також дозволяє незалежним комп’ютерним фахівцям надавати послуги своїм клієнтам.

AIDA64 Network Audit і AIDA64 Business ліцензія: це бізнес-ліцензія, яка дозволяє продукт, який буде використовуватися на певній кількості ПК у компанії чи організації. Він дозволяє використовувати продукт лише на комп’ютерах, максимальна кількість яких зазначена в ліцензії, які є у власності компанії чи організації.

Пробні версії

AIDA64 Extremeможна завантажити з нашого веб-сайту як безкоштовну 30-денну пробну версію. Протягом пробного періоду продукт має обмежену функціональність і не відображає всю інформацію, зібрану з комп’ютера. Після закінчення безкоштовного 30-денного періоду оцінки ви повинні активувати його за допомогою дійсного ключа продукту, щоб продовжити його використання. Після активації всі його функції стають доступними, без необхідності перевстановлювати його, щоб розблокувати повну функціональність.

Придбання ліцензії на продукт

Ви можете придбати ліцензію на продукт, натиснувши меню «Купити» на www.aida64.co. Великобританія Процес покупки описано в Загальних умовах обслуговування. Перш ніж зробити покупку, перевірте, чи відповідає ваш комп’ютер мінімальним системним вимогам продукту.

Поновлення ліцензії на продукт

Якщо ви раніше придбали ліцензію AIDA64, ви можете використовувати ключ продукту, щоб поновити ліцензію зі знижкою, натиснувши кнопку «Поновити» на www.aida64.co.uk. Потім ви отримаєте новий ключ продукту, який вам потрібно буде ввести в програмне забезпечення.

Зміна ліцензії на продукт

Якщо до закінчення терміну дії залишилося більше 3 місяців, періоду технічного обслуговування, ви можете змінити свою ліцензію без необхідності її поновлення. У цьому випадку за будь-які додані одиниці (які можуть бути кріслами, техніками або продуктами залежно від продукту) ви сплачуватимете лише частину повної ціни ліцензії, яка сплачується до залишку періоду активного обслуговування. Щоб збільшити або зменшити одиниці, включені в ліцензію, перейдіть до меню «Придбати» на сайті www.aida64.co.uk і натисніть «Поновити» або «Оновити ліцензію». Потім ви отримаєте новий ключ продукту, який вам потрібно буде ввести в програмне забезпечення.

Перетворення вашої ліцензії на продукт

Вашу ліцензію AIDA64 Network Audit можна перетворити на AIDA64 Business ліцензії, і навпаки. Для цього перейдіть до меню «Покупка» на сайті www.aida64.co.uk і натисніть «Поновити» або «Оновити ліцензію» та змініть продукт. Наш веб-магазин автоматично обчислить різницю в ціні.

Активація вашого продукту

Вам знадобиться придбаний або пробний ключ продукту, щоб мати можливість використовувати AIDA64 з повною функціональністю. Ви можете ввести ключ продукту в програму за допомогою вибравши «Довідка» та «Введіть ключ продукту…» в головному меню.

Для перетворення пробної версії на повністю функціональний ліцензований продукт , вам потрібно ввести ключ продукту, який ви отримали в електронному листі після здійснення покупки. Вам не потрібно перевстановлювати продукт, щоб його активувати.

Способи оплати

Ви можете оплатити на www.aida64.co.uk банківським переказом або за допомогою Barion або PayPal. Додаткову інформацію про способи оплати можна знайти в Загальних умовах надання послуг.

Втрачений ключ продукту

Якщо ви втратили ключ продукту, необхідний для активації AIDA64, будь ласка, заповніть форму "Повторно надіслати втрачений ключ продукту".


7. Лютий 2023 р.