Про нас

Хоча компанія, яка стоїть за AIDA64, FinalWire Ltd. була заснована лише в 2010 році, її засновниками є ветерани-розробники програмного забезпечення, кожен з яких має понад 20-річний досвід роботи у своїх галузях. Вони разом працювали над розробкою системних утиліт для більше десяти років. Вони розпочали свою кар’єру програмування на відомих системах Commodore, потім перейшли до комп’ютерів на базі MS-DOS, щоб вивчити збірку та Turbo Pascal, а пізніше перейшли до Windows, щоб почати кодувати на Visual C++ і Delphi. Протягом останніх п’ятнадцяти років вони брали участь у ряді проектів з розробки програмного забезпечення, в основному зосереджуючись на управлінні мережею підприємства та діагностиці системи.

У FinalWire наша мета полягає в подальшому розвитку технології виявлення апаратного забезпечення, яку вони запровадили в 1995 році разом із ASMDEMO, і створювати провідні в галузі рішення для діагностики та управління ІТ-активами. Наші продукти допомагають клієнтам отримати глибоке уявлення про автономні персональні комп’ютери та корпоративні мережі та винятковий контроль над ними.

Історія AIDA64

Після кількох змін назв протягом своєї тривалої історії програмне забезпечення було перейменовано в AIDA64 у 2010 році. Але рання розробка того, що сьогодні називається AIDA64, почалася в 1995 році, коли Тамаш Міклош написав програму під назвою ACI на зборці для виявлення відмінностей між різними мікропроцесори. На основі цієї кодової бази він створив ASMDEMO в тому ж році. Частини цього програмного забезпечення вже були написані на Pascal, щоб зробити його більш ефективним, компактним і швидким, але більша частина механізму виявлення обладнання все ще використовувала збірку. ASMDEMO вже був здатний виявляти та діагностувати компоненти ПК.

Через кілька років програмне забезпечення було перейменовано в AIDA, а потім – після розширення його функціональних можливостей – AIDA16. З постійним зростанням поширеності Microsoft Windows використання програм на базі DOS, включаючи AIDA16, ставало все більш обтяжливим. Програмне забезпечення все ще мало текстовий інтерфейс користувача, який не відповідав вимогам рубежу тисячоліть.

Цей недолік було компенсовано впровадженням AIDA32, повністю написаної на Delphi, у 2001 році. Тепер програмне забезпечення використовувало графічний інтерфейс користувача, який був додатково відшліфований і до кінця року отримав остаточну форму який з тих пір використовується в Everest і AIDA64. Цей інтерфейс структурований логічно, добре організований і дозволяє легко використовувати.

Англомовна програма вперше була локалізована на угорську в 1998 році, після чого були створені модулі російської, німецької, іспанської та датської мов. Сьогодні продукт доступний більш ніж 35 мовами.

Відгуки користувачів завжди враховувалися під час процесу розробки. Розробники завжди робили все можливе, щоб повідомити користувачів, чи проблема, яку вони надіслали, була успішно виправлена.