Інвентаризація мережі

BE Product imageAE Product image

Підтримання точного інвентарю ПК – це те, без чого ви не можете обійтися в жодній компанії чи організації. Управління інвентаризацією оновлень апаратного та програмного забезпечення для всього парку ПК на папері або навіть у Excel зажадає багато наполегливої ​​роботи та часу навіть для малого бізнесу, не кажучи вже про величезні корпорації із сотнями чи тисячами комп’ютерів. Не дивно, що системні адміністратори, яким зазвичай доручено виконувати ці завдання, часто сприймають завдання ведення записів і статистики як тягар, який забирає дорогоцінний час і ресурси для важливих проектів.

Пропонування повністю автоматизованого інвентаризації мережі AIDA64 може зняти це навантаження з плечей ІТ-техніків. Призначені для бізнес-клієнтів, AIDA64 Business і AIDA64 Network Audit можуть проводити детальну інвентаризацію апаратного та програмного забезпечення комп’ютерів Windows, підключених до мережі компанії. Обсяг інформації, яку збирає програмне забезпечення, можна повністю налаштувати, але адміністратори також можуть вибрати один із кількох шаблонів (профілів звітів).

Гнучкість конфігурації

Програмне забезпечення не вимагає встановлення, тому його можна запускати на клієнтах із центрального спільного папку в середовищі домену. Природно, ви можете визначити, як часто ви хочете, щоб AIDA64 створював звіти (інвентаризацію) ПК: звіти можна збирати раз на місяць, раз на тиждень, раз на день або під час кожного входу користувача. Оскільки AIDA64 підтримує перемикачі командного рядка, процес можна повністю автоматизувати.

Звіти можна зберігати у відкритих форматах, готових до подальшої обробки, а також у базі даних SQL. AIDA64 Network Audit і AIDA64 Business підтримують такі формати звітів:

  • Звичайний текст (TXT)
  • HTML
  • MHTML
  • XML
  • CSV
  • MIF
  • INI
  • ADO (вставляється в базу даних)

Інтегрований менеджер аудиту

Зібрані звіти обробляються диспетчером аудиту AIDA64, який також може надавати статистику мережевого аудиту та діаграми розповсюдження апаратного та програмного забезпечення. У диспетчері аудиту ви можете переглядати та аналізувати інвентаризацію апаратного та програмного забезпечення парку ПК. Ви також можете фільтрувати дані та створювати діаграми. Наприклад, системні адміністратори можуть легко ідентифікувати клієнтів, які не відповідають мінімальним системним вимогам нової програми, яка буде розгорнута, або які не мають останніх пакетів оновлень операційної системи та оновлень безпеки. У статистичному огляді (який можна відсортувати та відфільтрувати за кількома критеріями) ви можете відразу побачити відсоток комп’ютерів компанії, у яких встановлений тип процесора, розмір пам’яті чи версія Windows.

Ви також можете відстежувати зміни між знімками аудиту мережі, зробленими в різний час, виявляючи будь-які зміни в апаратне та програмне середовище ПК. Ви можете прочитати більше про Менеджер змін AIDA64 тут.