Управління змінами

BE Product imageAE Product image

AIDA64 Change Manager може виявляти та перераховувати зміни між знімками аудиту мережі, зробленими в різний час. Зміни як в апаратному, так і в програмному забезпеченні можна відстежувати для кожного користувача, комп’ютера або за датою. Служба сповіщень у режимі реального часу в AIDA64 може сповіщати адміністраторів мережі, коли виявлено зміни в апаратному чи програмному забезпеченні, коли комп’ютерам критично мало місця на диску або антивірусні бази даних застаріли.

Вбудований менеджер змін

За допомогою AIDA64 Network Audit і AIDA64 Business можна відстежувати зміни між знімками мережевого аудиту, зробленими в різний час. Всього кількома клацаннями миші системні адміністратори можуть ідентифікувати ті комп’ютери в мережі компанії, конфігурацію апаратного забезпечення яких було змінено або на яких було встановлено нове програмне забезпечення, можливо, без дозволу. Також легко відстежувати, чи встановлено на комп’ютерах останні оновлення програмного забезпечення чи операційної системи.

Використовуючи доступні файли звітів CSV або SQL, AIDA64 Change Manager може сортувати зміни для кожного користувача, комп'ютера, за датою, компонентом або подією, а також дозволяє нам відкидати вибрані комп'ютери або користувачів зі списку.

Моніторинг змін у режимі реального часу

AIDA64 може надсилати сповіщення про сповіщення, якщо відбулися зміни в апаратному чи програмному забезпеченні або коли виникають проблеми чи проблеми. Наприклад, системні адміністратори можуть запитати сповіщення електронною поштою, якщо користувач, який може не мати на це дозволу, підключає USB-накопичувач до свого комп’ютера. У таких випадках, якщо потрібно, технік може втрутитися за допомогою дистанційного керування.

AIDA64 підтримує такі тригери сповіщень:

Коли виявлено подію сповіщення, AIDA64 може сповістити як користувача, так і адміністратора кількома способами, наприклад, відображаючи вікно сповіщень, надсилання електронної пошти чи повідомлень Windows або запис подій сповіщень у файл журналу.