Дистанційний моніторинг

BE Product image

AIDA64 Business забезпечує такі високотехнологічні віддалені функції, які дозволяють адміністратору - навіть не відходячи від свого робочого столу - відстежувати стан та активність всієї комп'ютерної мережі в режимі реального часу, вимагати дані з апаратних та програмних засобів клієнтів, підключених до мережі, а також взяти на себе дистанційне керування машинами. Програми та сервісні послуги можуть бути запущені віддалено, можливе також відключення та повторний запуск віддалених машин. Дистанційне керування дозволяє отримати повний контроль над віддаленою машиною, щоб виконати адміністративні дії або здійснити переміщення файлів.

Моніторинг віддалених комп'ютерів

AIDA64 надає в режимі реального часу інформацію про комп'ютери, підключені до мережі, яку, отже, можна використовувати для моніторингу та контролю апаратних ресурсів та використання мережі. Вона повідомляє системним адміністраторам про стан та роботу кожного клієнта; адміністратори навіть можуть відстежити кількість працюючих додатків і, маючи належні на те повноваження, активні на даний момент вікна, на які дивляться користувачі.

Окрім моніторингу програма також пропонує віддалені інструменти для втручання. Серед іншого, вона дозволяє адміністратору відправляти повідомлення на віддалений комп'ютер або шукати файли, припиняти процеси, що виконуються, або робити знімки екрана. Такі функції можна використовувати на всіх клієнтах одночасно: наприклад, якщо вибрати команду "Запустити програму" (Run program) в AIDA64 і набрати "Блокнот", Блокнот Windows відкриється на всіх комп'ютерах у мережі.

Віддалена системна інформація

AIDA64 Business також надає докладну інформацію про програмне та апаратне забезпечення на віддалених комп'ютерах у режимі реального часу. Під час сесії віддаленого підключення можна побачити докладні відомості про віддалену машину та переглянути їх у меню сторінки та в інформаційному вікні.

Віддалений контроль

Адміністратори також можуть використовувати цю програму для повного контролю за віддаленими комп'ютерами. Це може значною мірою допомогти у виконанні щоденних адміністративних завдань, таких як підтримка, усунення несправностей та обслуговування. Якщо у співробітника, наприклад, виникає проблема з офісним комп'ютером або програмою, адміністратор може надати віддалену підтримку, не залишаючи свого місця.

AIDA64 Business дозволяє вибрати ті комп'ютери, імена користувачів або IP-адреси, які мають повноваження на встановлення віддалених підключень. Можна також захистити паролі для доступу до віддалених функцій, щоб тільки уповноважені користувачі могли їх використовувати.

AIDA64 Business завжди повідомляє користувачам комп'ютера про встановлення адміністратором віддаленого підключення до комп'ютера.