Апаратний моніторинг

XE Product imageBE Product imageEE Product image

AIDA64 підтримує понад 250 різних сенсорних пристроїв для вимірювання температури, напруги, швидкості вентилятора та споживаної потужності.

Використовуючи AIDA64, ви можете постійно контролювати стан ПК, оскільки програмне забезпечення може відображати в реальному часі., температури, напруги та швидкості вентилятора, виміряні датчиками комп’ютера.

AIDA64 може відображати виміряні значення датчика на робочому столі Windows кількома способами: на екранній панелі, гаджеті бічної панелі, значках на системній панелі або на такій модній графічній панелі, як повністю настроювана панель SensorPanel. Як унікальна функція, він також може відображати вимірювання на РК-дисплеї ігрової клавіатури Logitech G15/G19, а також на РК-дисплеї деяких ноутбуків і клавіатур Razer. Значення також можна ввійти у файл HTML або CSV або експортувати до зовнішніх програм, таких як RivaTuner або Samurai.

Звичайно, AIDA64 може надсилати сповіщення про сповіщення, коли вибрані значення датчика виходять за межі визначених користувачем діапазонів, наприклад, коли температура процесора досягає критичних висот або коли швидкість вентилятора охолодження стати занадто низько. Ви можете вибрати дію, яку програмне забезпечення виконуватиме під час активації сповіщень. Доступні опції: відображення вікна сповіщення, вимкнення комп’ютера, відтворення вибраного користувачем звуку, запуску вибраної програми чи команди та надсилання сповіщення електронною поштою.