Загальні умови обслуговування

Наведені нижче умови застосовуються до всіх послуг і продуктів, які продаються споживачам на веб-сайті www.aida64.co.uk компанією FinalWire Ltd. (зареєстрована адреса офісу та центральне місце роботи та обслуговування клієнтів: 1048 Budapest, Tófalva utca 6. A ep. III. em. 7., зареєстрований за номером компанії: 01-09-942549 Регіональним судом Будапешта-Столиця як суд реєстру компаній, податковий номер: HU22764672, www.aida64.co.uk, e-mail адреса: info@finalwire.com, далі: FinalWire). «Ви» або «Ваш» відноситься до особи, яка оформила замовлення на придбання товарів на веб-сайті. Продукти можна замовити лише в електронному вигляді на нинішньому веб-сайті www.aida64.co.uk («Веб-сайт»).

Уважно прочитайте ці Загальні умови надання послуг. Роблячи замовлення на Веб-сайті, ви погоджуєтеся надати договір на умовах, описаних тут. Цей договір не впливає на права та права, якими ви користуєтеся як споживач. Ці умови договору застосовуються лише для продажу на території Угорщини. Цей договір не містить жодних посилань на будь-який кодекс поведінки.

Цей договір вважається дистанційним контрактом, укладеним між сторонами відповідно до постанови уряду 45/2014 (II.26.) про детальне регулювання. дистанційних договорів, укладених між споживачами та підприємствами, до яких застосовується угорське законодавство; мова договору – угорська.

1. Замовлення та способи оплати

1.1. На Веб-сайті можна придбати або продовжити ліцензійні права на завантаження програмного забезпечення AIDA64 на термін не менше одного року (365 днів). Для здійснення покупки реєстрація не потрібна.

Покупка здійснюється на Веб-сайті. Якщо ви купуєте продукт AIDA64 вперше або хочете продовжити або розширити свою ліцензію, термін дії якої закінчився або закінчився, вам потрібно буде перейти на сторінку «Придбати» на веб-сайті та натиснути кнопку, що відповідає вашому вибору. .

1.2. Після цього ви зможете налаштувати продукт, продовжити період обслуговування за замовчуванням або вибрати знижку, якщо маєте право.

1.3. На веб-сайті ви можете оплатити за допомогою безпечної платіжної системи PayPal або Barion банківською карткою або за допомогою передоплаченого рахунку, а у випадку бізнес-продуктів – авансом банківський переказ також. Продавець не має доступу до даних банківської картки.

Постачальник платіжних послуг Barion Payment Zrt. знаходиться під наглядом Угорського національного банку. Його номер ліцензії: H-EN-I-1064/2013.

Якщо ви врегульовуєте ціну придбання продукту під час розміщення замовлення, електронну ліцензію та електронний рахунок-фактуру можна завантажити з Система електронного виставлення рахунків Billingo у форматі pdf буде надіслана на вашу електронну адресу протягом кількох хвилин. Оскільки рахунок-фактура вже оплачений, оплата не підлягає.

1.4. У разі банківського переказу, після оформлення замовлення ми надішлемо вам електронною поштою рахунок-фактуру, яку можна завантажити у форматі PDF через систему електронного виставлення рахунків Billingo, і вам потрібно переказати суму відповідно до умов оплати та пропозиції номер рахунку-фактури як посилання на наш банківський рахунок. Комісію за операцію банківського переказу завжди несе Клієнт. Ми можемо прийняти лише точну суму.

Ми приймаємо лише НАШ тип переказу, що означає, що Платник (відправник платежу) несе всі комісії за платіжну операцію, таким чином гарантуючи платіж повної ціни продукту.

Ваше замовлення буде виконано лише після того, як ціна покупки буде отримана та успішно ідентифікована. Після здійснення платежу банківським переказом новий рахунок-фактура не надсилається, а оригінальний рахунок-фактура, який ви отримали, є остаточним рахунком-фактурою.

Ми надішлемо електронний лист із ключами продуктів, необхідними для використання продукту. на адресу електронної пошти, яку ви вказали при оформленні замовлення.

1.5. Ви чітко даєте згоду на електронне виставлення рахунків як засіб виставлення рахунка та на доставку рахунка-фактури електронною поштою. Електронний рахунок-фактура вважається доставленим після отримання електронного листа, що містить його, на ваш обліковий запис електронної пошти.

1.6. Наш рахунок-фактура завжди виставляється на ім’я кінцевого користувача, зазначеного в замовленні, і може бути надісланий лише на платіжну адресу електронної пошти, зазначену в замовленні.

1.7. Наші електронні рахунки-фактури містять відмітку часу для розширеної аутентифікації відповідно до чинного законодавства. Відмітка часу призначена для підтвердження точної дати виписки рахунка-фактури та підтвердження того, що документ уже існував на конкретну дату. Рахунки-фактури з позначкою часу не можна згодом змінювати або стерти без їх пошкодження.

1.8. Замовлення, яке ви надсилаєте в електронному вигляді, означає ваш намір придбати продукти у FinalWire згідно з цими умовами.

Прийняття вашого замовлення FinalWire набирає чинності, коли ми надсилаємо підтвердження покупки вашого продукту на електронну пошту. вказана вами адреса.

1.9. Наведений вище електронний договір FinalWire є письмовим договіром, який в електронній формі реєструється в системі FinalWire, а його паперова копія також архівується для того, щоб можна було отримати намір сторін.

1.10. FinalWire не несе відповідальності за будь-які збитки, спричинені неправильними адресами електронної пошти та іншими невірними даними, наданими клієнтом.

1.11. З будь-яких додаткових запитань щодо вашого замовлення співробітники FinalWire до ваших послуг за адресою електронної пошти sales@aida64.com.

2. Ціни, умови оплати, знижки

2.1. Ціни на продукцію – це ціни, які відображаються під час оформлення замовлення на Веб-сайті та на сторінці підтвердження замовлення, якщо інше не погоджено.

2.2. FinalWire залишає за собою право скасувати будь-які знижки та/або змінити ціну на будь-який продукт на Веб-сайті в будь-який час до прийняття замовлення. Документи, необхідні для визначення права на знижки, необхідно завантажити через форму замовлення клієнта в Інтернет-магазині FinalWire; в іншому випадку знижки не застосовуватимуться.

2.3. Ви зможете продовжити виконання своїх замовлень зі знижкою лише після того, як ваша заявка на знижку буде схвалена. У разі відхилення замовлення необхідно повторно надіслати з належними документами. Під час оформлення замовлення необхідно надати підтвердження права на знижку, ми не можемо застосувати знижку після завершення замовлення.

Після набуття чинності цими Загальними умовами надання послуг наведені нижче знижки. доступні:

2.3.1. Знижки для фізичних осіб

Від цін на AIDA64 Extreme та AIDA64 Engineer ми пропонуємо студентам знижку 30%. Щоб зробити замовлення зі знижкою, вам потрібно буде завантажити копію лицьової та зворотної сторони вашого дійсного студентського посвідчення або будь-якого іншого документа, що підтверджує ваш статус студента, щоб ми могли перевірити ваше право на знижку. Ви можете завантажити документи, що підтверджують ваше право, за допомогою форми замовлення клієнта.

Завантажені документи будуть перевірені вручну після того, як ви розмістили замовлення, що може зайняти до 48 годин. Якщо ви завантажите недійсний ідентифікатор, чужі дані або документ, що містить неправдиві дані, ваше замовлення буде скасовано, а оплата буде миттєво повернена.

У разі замовлень зі знижкою, ліцензія та ліцензія. рахунок може бути виставлений тільки на ім’я уповноваженої особи. Якщо термін дії вашого студентського посвідчення закінчується протягом терміну дії ліцензії, ви можете продовжувати користуватися ліцензією, але ви більше не матимете права на знижку після поновлення ліцензії.

Якщо ви придбали продукт із ліцензією. студентська знижка, ви не зможете оплатити банківським переказом.

2.3.2. Знижки для навчальних закладів, некомерційних організацій

Від цін AIDA64 Engineer, AIDA64 Network Audit та AIDA64 Business ми пропонуємо знижку 30% для навчальних закладів та некомерційних організацій .

Якщо назва закладу прямо стосується його діяльності (дитячий садок, школа, некомерційна організація тощо), немає потреби обґрунтовувати відповідність. В інших випадках під час розміщення замовлення вам доведеться завантажити такі документи, щоб підтвердити свою відповідність:

  • Статут або статут
  • Постанова суду чи інший документ, що підтверджує реєстрацію в органах влади

Знижка не поширюється на працівників установ (наприклад, викладачів, інших працівників тощо).

2.4. Оплату покупної ціни товару можна здійснити лише за допомогою одного із способів оплати, представлених на Веб-сайті. Ціна покупки продукту відображається на нашому веб-сайті та на сторінці підтвердження замовлення, крім цього з вас не стягуватиметься жодних інших комісій.

2.5. Правила заокруглення: ми просимо вас сплатити точну суму при розрахунку нашого рахунку банківським переказом. Якщо ви цього не зробите, ми обробимо різницю таким чином: будь-яка переплата до 3 доларів США розглядається як різниця заокруглення. У разі переплати, що перевищує 3 долари США, ми зв’яжемося з вами та повернемо надлишкову суму після вирахування відповідних комісій за переказ за допомогою банківського переказу.

Якщо ви переведете на наш рахунок менше вартості покупки, буде виставлено рахунок-фактуру. вважається неоплаченим до повного фінансового розрахунку.

3. Скасування замовлення, відкликання, скарги

3.1. Якщо ви та FinalWire не домовилися про інше, FinalWire виконає договір, тобто ключ продукту замовленого продукту буде надіслано вам, а продукт буде доступним для використання протягом вибраного вами періоду технічного обслуговування.

Ви маєте право відмовитися від договору без обґрунтування протягом 14 робочих днів.

Також ви маєте право розірвати договір про надання послуг без обґрунтування протягом 14 днів, навіть поки надання послуги ще триває. у процесі.

Якщо ви хочете скористатися своїм правом на відмову/припинення, ви повинні надіслати чітку заяву про свій намір відмовитися від/припинення договір поштою на зареєстровану адресу FinalWire Ltd. - 1048 Budapest, Tófalva utca 6. A. ép. III. em. 7. або електронною поштою на таку адресу електронної пошти sales@aida64.com.

Для цієї мети ви можете використовувати наступний шаблон відкликання/припинення. Якщо ви вирішите так, ми підтвердимо отримання відкликання/припинення без невиправданої затримки електронною поштою.

Шаблон відкликання/припинення дії (тільки якщо ви маєте намір відмовитися від/припиняти дію) контракт)

„Цим нижче підписаний заявляю, що я/ми бажаємо скористатися своїм/нашим правом відмовитися від/розірвати контракт, укладений для надання нижченаведених послуг:

Дата укладення договору/дата отримання:

Номер мого банківського рахунку, на який я прошу повернути вартість покупки:
Ім’я споживача(ів):
Адреса споживача( s):
Підпис споживача(ів) (виключно у випадках подання на паперовому носії)
Підписаний”

Ви користуєтеся правом на відмову/припинення у встановлений термін, якщо надсилаєте відкликання /повідомлення про припинення у зазначений вище термін.

3.2. Правові наслідки відкликання/розірвання

Якщо ви відмовитеся від цього контракту, ми повернемо всі внески, тобто сплачену вами ціну покупки, без невиправданої затримки, але не пізніше ніж протягом 14 днів після отримання вашого повідомлення про відкликання .

3.3. Якщо ви подали запит на надання послуги протягом періоду повідомлення, у разі розірвання FinalWire має право стягнути суму, належну за надання послуг до дати розірвання договору. Аналогічно, ми повернемо ту частину вартості покупки, яку ви заплатили, яка перевищує вартість наданої послуги.

3.4. У разі відкликання або припинення дії наданий вам ключ продукту буде скасовано, а рахунок-фактура буде виправлено.

3.5. Скарги

Якщо у вас виникли запитання щодо встановлення та експлуатації програмного забезпечення, ціни чи придбання продукту, ви можете зв’язатися з нами такими способами:

За допомогою електронної пошти: за адресою адреса sales@aida64.com (ми відповімо протягом 48 годин)

4. Захист даних

Наші умови захисту даних у повному обсязі доступні в останній версії Privacy Policy.

5. Несанкціонована продукція та захист бренду

5.1. Забороняється модифікувати, розпаковувати чи демонтувати продукт для розповсюдження, передачі чи перепродажу чи будь-яких інших цілей. Без явного та явного дозволу FinalWire категорично заборонено відокремлювати ключ продукту від пов’язаного програмного забезпечення та передавати ключ продукту будь-якій третій стороні для будь-яких цілей.

Ключі продуктів, які містяться в ліцензії. пошту не можна передати третій стороні.

5.2. В Угорщині AIDA64 можна придбати у нашої компанії або у наших контрактних партнерів-посередників. Якщо у нашої Компанії є обґрунтовані підстави підозрювати, що продукт було придбано несанкціонованим способом, наша Компанія не зобов’язана надавати технічну підтримку чи будь-яку підтримку клієнтів або дозволяти використання ліцензії.

У будь-якому випадку, продукцію можна придбати тільки в нашій компанії (або у офіційного партнера FinalWire). Якщо, згідно з усталеною думкою нашої Компанії, продукт був отриманий шахрайським шляхом від нашої Компанії (або від офіційного партнера FinalWire) за допомогою фальшивої кредитної картки або будь-яким іншим незаконним способом, FinalWire не буде зобов'язаний надавати обслуговування клієнтів або будь-яку підтримку або дозвіл на використання продукту.

5.3. На власний розсуд FinalWire залишає за собою право анулювати ліцензію будь-якого продукту, придбаного будь-яким незаконним способом.

5.4 З цим контрактом ви погоджуєтеся з цим контрактом. також ліцензійну угоду, яку ви можете прочитати на наступній сторінці.

6. Інша важлива інформація

6.1. FinalWire гарантує, що продукти доступні з розумною обережністю та знаннями протягом розумного часу та, по суті, як описано в цьому контракті. FinalWire не дає жодних інших обіцянок і не гарантує нічого іншого щодо основних властивостей продуктів.

6.2. Обмеження відповідальності

FinalWire відшкодує вам будь-які збитки або збитки, що виникли внаслідок того, що FinalWire не виконав своїх зобов'язань за цим контрактом або будь-якими іншими законодавчими зобов'язаннями, якщо невиконання не може бути пов'язано з (i) вашим власна вина; (ii) третя сторона, не пов'язана з виконанням цього контракту; або (iii) подія, яку FinalWire не міг передбачити або запобігти з належною обережністю.

FinalWire не несе відповідальності за будь-які непрямі збитки, понесені як побічний ефект основної втрати або пошкодження, які ви і ми не можемо передбачити. (наприклад, втрата прибутку або втрачена можливість), і FinalWire ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які збитки, пов'язані з бізнесом, такі як збитки o дані, втрата прибутку або перерва в діяльності або будь-яка несумісність з програмним забезпеченням іншого виробника, що використовується клієнтом. FinalWire не виключає своєї відповідальності за смерть або тілесні ушкодження, спричинені її недбалістю, і не виключає будь-якої іншої відповідальності, виключення якої заборонено законом.

6.3. Гарантія

На підставі договору, за яким сторони зобов’язуються надавати взаємні послуги, боржник гарантує невиконання зобов’язань.

На підставі гарантійного права правовласник може подати гарантію. :

a.) вимагати ремонту або заміни, якщо виконання обраної гарантійної претензії неможливе або якщо це – порівняно з виконанням інших гарантійних вимог – призведе до додаткових непропорційних витрат для боржника. безпомилково врахувати вартість послуги, розмір порушення та втрачений інтерес правовласника, що виник у зв’язку з виконанням гарантійного зобов’язання; або

б.) може вимагати пропорційного зменшення винагороди, виправити помилку самостійно або за допомогою третьої особи за рахунок боржника або відмовитися від договору, якщо боржник не бере на себе зобов'язання ремонту чи заміни, не може виконати це зобов’язання або якщо інтерес правовласника щодо ремонту чи заміни припинився.

Немає підстав для відкликання через незначні дефекти.

Ремонт. або заміна повинна бути здійснена протягом розумного терміну, враховуючи характеристики об’єкта та його цільове призначення, передбачене правовласником, і таким чином, щоб зберегти інтереси правовласника.

6.4. У яких випадках ви можете скористатися правом на гарантію?
У разі неправильної роботи FinalWire ви можете скористатися правом гарантії відповідно до норм Цивільного кодексу Угорщини („Ptk.”). Положення Птк. були описані в абзаці вище.

Які права ви маєте відповідно до гарантійних претензій?
За своїм вибором ви можете мати такі претензії щодо гарантії:
Ви можете попросити ремонт або заміна, якщо виконання обраної вимоги неможливе або це – порівняно з виконанням інших вимог – призведе до додаткових непропорційних витрат для боржника. Якщо ви не подали запит на ремонт або заміну, ви можете вимагати пропорційного зменшення винагороди або ви можете відремонтувати або призначити третю особу для ремонту продукту за рахунок Компанії, або, в крайньому випадку, ви можете відмовитися від контракту.
Ви можете перейти з вибраного гарантійного права на інше, однак у таких випадках ви несете витрати на перехід, якщо це не було виправдано або причину не надала компанія.

Що це означає. чи є термін, протягом якого ви можете застосувати гарантійну претензію?
Ви зобов’язані повідомити про несправність негайно після виявлення, але не пізніше ніж протягом двох місяців. Водночас зверніть увагу, що після дворічного терміну позовної давності ви більше не зможете пред’явити гарантійну претензію.

Проти кого ви можете пред’явити гарантійну претензію?
Ви можете застосувати свою гарантію. претензії до FinalWire.

Які подальші умови виконання ваших гарантійних прав?
Протягом шести місяців з дати доставки, крім повідомлення про гарантійні претензії, немає жодних подальших зобов’язань, якщо ви переконаєтеся, що несправний продукт або послугу надано FinalWire. Однак через шість місяців від дати доставки ви повинні довести, що виявлений вами дефект уже існував на момент доставки.

6.5. Гарантія на продукт

У яких випадках ви можете реалізувати право на гарантію на продукт?
У разі дефекту товару (виробу) ви можете – на свій вибір – застосувати гарантію чи права на продукт.

Які права ви маєте відповідно до претензій щодо гарантії на продукт?
Ви можете подати запит на ремонт або заміну несправного продукту лише в заяві про гарантію на продукт.

Коли можна вимагати. вважати товар дефектним?
Продукт є дефектним, якщо він не відповідає вимогам якості, що діяли на момент його розміщення на ринку, або якщо він не має ознак, зазначених виробником в описі.

Який термін застосування права на гарантію на продукт?
Ви можете застосувати свою гарантійну претензію протягом двох років після того, як продукт був розміщений на ринку виробником. Після закінчення цього періоду ви втратите це право.

Проти кого і за яких інших умов ви можете застосувати своє право на гарантію на продукт?
Ви можете подавати гарантійні претензії лише до виробника або до виробника чи на інших умовах. дистриб'ютор продукту. Ви повинні підтвердити дефект продукту під час подання гарантії на продукт.

6.6. Форс-мажор

FinalWire не несе відповідальності за невиконання, якщо воно є результатом непередбачуваних обставин або причин, що виходять за межі розумного контроль над FinalWire, включаючи, але не обмежуючись, акти вищої влади, війни, повстання, ембарго, дії цивільних або військових органів влади, пожежі, повені, аварії, страйки, звільнення або нестачу транспорту, засобів, палива, енергії, робочої сили або матеріали. У разі будь-якої такої затримки FinalWire може бути звільнено від виконання, якщо це затримується або заважається з таких причин.

6.7. Ефективність під час пандемії

Будь ласка, зверніть увагу на те, що з огляду на те, що роботу FinalWire як постачальника послуг та ваших зобов’язань щодо платежів не заважає поширення вірусу COVID-19 та пов’язані з цим юридичні обмеження, обидві сторони зобов’язані повністю дотримуватися під час пандемії. Проте, якщо у вас виникли фінансові труднощі, зв’яжіться з нашими колегами, щоб домовитися про гнучкий графік платежів.

7. Контактні дані наглядових органів

Міністерство національного[HSG1] розвитку
Адреса: 1011 Budapest, Fő utca 44-50.
Поштова адреса: 1440 Budapest, Pf. 1.
Номер телефону: 06 (1) 795 1700
Веб-сайт: www.nfh.hu

також орган із захисту прав споживачів компетентного урядового офісу

Угорська конкуренція Адміністрація
Адреса: 1054 Budapest, Alkotmány u. 5.
Номер телефону: 06 (1) 472 8900
Веб-сайт: www.gvh.hu

8. Прикінцеві положення

У питаннях, не врегульованих у цьому документі, застосовуються положення Цивільного кодексу Угорщини, постанови уряду 45/2014 (II.26), а також Закону CVIII від 2001 року про правила електронної комерції та споживача Закон про захист має перевагу.

Будапешт, 1 березня 2022 року.