Генеральна партнерська угода

Контракт було укладено між такими сторонами:

Компанія торговельного посередника програмного забезпечення, яка заповнила реєстраційну форму партнера на веб-сайті www.aida64.co.uk,

як торговельний посередник (надалі: торговельний посередник) та

назва компанії: FinalWire Ltd.
Місто: Будапешт
Поштовий індекс: 1048
вул. адреса: Tófalva utca 6. A. ép. III. em. 7.
Країна: Угорщина
Податковий номер: HU22764672
Реєстраційний номер підприємства: 01-09-942549

як дистриб'ютор (надалі: Дистриб'ютор ).

Договірні сторони заявляють, що Торговельний посередник продаватиме продукцію Дистриб'ютора відповідно до умов цієї угоди. Тому Дистриб’ютор і Торговельний посередник погоджуються про наступне:

1. Предмет договору

Договірні сторони співпрацюють у продажу сімейства продуктів AIDA64 (далі - Продукція), що продається Дистриб'ютором, яку Торговий посередник купує у Дистриб'ютор для перепродажу. Крім того, згідно з умовами контракту Торговельний посередник стане офіційним невиключним посередником Продуктів на територіях, визначених у параграфі 2 (надалі: Території). Цей статус не підлягає передачі. Торговельний посередник визнає, що він не набуває виключних прав на цих територіях для продажу, реклами та просування продажу Продуктів.

2. Територіальний обсяг

Дистриб'ютор уповноважує Торговельного посередника продавати, рекламувати та сприяти збуту Продуктів на території країн, зазначених у реєстраційній формі та затверджених Дистриб'ютором.

3. Зміст

Партнерська програма є невід’ємним додатком до цієї Угоди.

4. Права захищені Дистриб'ютором

Дистриб'ютор залишає за собою право:

4.1. призначати або представляти інших або додаткових торговельних посередників;

4.2. продавати Продукти безпосередньо деяким або всім клієнтам

на території Торговельного посередника.

5. Обов'язки Дистриб'ютора

Дистриб'ютор:

5.1. продає Продукти торговельному посереднику для перепродажу;

5.2. розумно намагається зробити продукти, замовлені Торговельним посередником, доступними для Торговельного посередника в необхідних кількостях та на потрібну дату;

5.3. надає підтримку Торговельному посереднику в межах, визначених умовами Партнерської програми та класифікацією партнерів Торговельного посередника.

5.4. не буде зв’язуватися з клієнтами Торговельного посередника, якщо:

5.4.1. клієнт безпосередньо зв’язується з Дистриб’ютором, якого Дистриб’ютор, якщо можливо, перенаправляє до Торговельного посередника;

5.4.2. статус партнера активний.

6. Обов’язки торговельного посередника

торговельний посередник:

6.1. докладає всіх зусиль для продажу та сприяння реалізації Продукції на зазначених територіях;

6.2. відповідає правилам та положенням, наданим Торговельному посереднику Дистриб'ютором щодо використання будь-яких торгових назв, і належним чином визначає свої відносини з Дистриб'ютором;

6.3. виконує додаткові вимоги та зобов’язання, взяті на себе в Партнерській програмі, у тому числі на основі класифікації Торговельного посередника.

7. Ціни, умови оплати та термін виконання

7.1. Продукти продаються Торговельному посереднику за ціною, визначеною Дистриб'ютором, тобто на основі цін веб-магазину www.aida64.co.uk.

7.2. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати ціни в будь-який час протягом терміну дії цієї угоди. Дистриб'ютор зобов'язаний письмово повідомити посередника про зміни ціни за 30 днів до їх набрання чинності.

7.3. Торговельний посередник має право на знижку з прейскурантної ціни, розмір якої визначається Дистриб’ютором на основі класифікації Торговельного посередника, викладеної в Партнерській програмі.

7.4. Торговельний посередник купує, поновлює та подовжує ліцензії онлайн у інтернет-магазині компанії FinalWire Ltd.

7.5. Продукція доставляється в електронному вигляді електронною поштою.

7.6. Продукти оплачуються під час оформлення замовлення через безпечні платіжні системи PayPal або Barion, або авансовим банківським переказом.

7.7. У разі банківських переказів сума може бути перерахована на банківський рахунок Дистриб’ютора, зазначений у рахунку-фактурі, виставленому на замовлення.

7.8. Торговельний посередник здійснює платежі у валюті, зазначеній під час реєстрації.

8. Термін дії та припинення

Ця Угода набуває чинності на невизначений період часу після заповнення форми реєстрації партнера на веб-сайті Партнер та після підписання цієї Партнерської угоди та Партнерської програми, якщо будь-яка сторона припиняє його, як зазначено нижче:

8.1. Торговельний посередник може в будь-який час припинити його дію протягом 30 днів, дезактивувавши свій обліковий запис, після чого обліковий запис Торговельного посередника буде остаточно видалено. Деактивація може бути подана лише в тому випадку, якщо Торговий посередник не має непогашеної заборгованості перед Дистриб'ютором;

8.2. дистриб’ютор може в будь-який час припинити його дію протягом 30 днів, деактивувавши обліковий запис Торговельного посередника, якщо умови угоди не дотримані або Торговий посередник негативно впливає на Продукти;

8.3. На основі поточної Партнерської програми Дистриб’ютора обліковий запис Торговельного посередника може бути негайно й автоматично деактивовано. Протягом одного року партнер може подати заявку на повторну активацію свого облікового запису.

8.4. автоматично та без повідомлення, якщо Торговельний посередник або Дистриб'ютор підлягають процедурі банкрутства або ліквідації, або якщо контроль над більшістю їх активів покладено на довіреного чи ліквідатора;

8.5. негайно, без обґрунтування, шляхом дезактивації облікового запису Торговельного посередника, якщо зареєстрований Торговий посередник неправильно заповнив форму реєстрації партнера.

9. Партнерська програма

Дистриб’ютор має Партнерську програму, в якій Торговельні посередники призначаються різними категоріями, деталі про які доступні тут. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати або припиняти Партнерську програму, про що він повинен повідомити Торговельного посередника в письмовій формі за 30 днів.

10. Застосовне законодавство

10.1. Ця Угода регулюється та тлумачиться чинним законодавством Угорщини.

10.2. Ця угода замінює попередні угоди торговельного посередника між Дистриб'ютором і Торговельним посередником.

10.3. Реєстрант погоджується, що може юридично представляти свій бізнес в управлінні партнерськими відносинами.

10.4. Реєструючись як партнер, Торговельний посередник підтверджує, що прочитав, зрозумів і погоджується з умовами Угоди торговельного посередника, включаючи Партнерську програму (разом: Угода).

11. Форс-мажор

FinalWire не несе відповідальності за непрацездатність, якщо це виникло внаслідок непередбачуваних обставин або причин, які не залежать від розумного контролю FinalWire, включаючи, але не обмежуючись, дії вищої сили, війну, повстанські дії, ембарго, акти громадянського порядку або військові органи, пожежі, повені, аварії, страйки, звільнення чи нестача транспорту, засобів, палива, енергії, робочої сили чи матеріалів. У разі будь-якої такої затримки FinalWire може бути звільнено від виконання в тій мірі, в якій це затримується або заважається такими обставинами.

1. Березень 2022 р.