Як створити звіти будь-яких ПК?

BE Product imageAE Product image

Ми можемо використовувати AIDA64 Network Audit and Business для створення звітів про корпоративні комп’ютери, наприклад, ноутбуки, навіть якщо вони не під’єднані до локальної мережі. Таким чином ми можемо додати ті пристрої до комп’ютерного інвентарю компанії, які здебільшого використовуються за межами офісу.

Якщо у вас є контролер домену, будь ласка, прочитайте цей посібник.

У нас є три варіанти інвентаризації таких комп'ютерів :

  • Так само, як і на комп’ютерах у локальній мережі, ми можемо налаштувати базу даних для використання на ноутбуках. Машини підключатимуться до бази даних через Інтернет.
  • Ми можемо використовувати FTP-сервер, на який ми можемо миттєво завантажувати наші звіти, збережені у файли CSV.
  • Ми можемо надіслати звіт. файли в електронній пошті. За допомогою сценарію ми можемо автоматично завантажувати вкладення електронної пошти до вибраної папки або імпортувати їх у базу даних.

Якщо ми зберігаємо звіти комп’ютерів за межами компанії. мережі у файл, і ми хочемо додати ці звіти до нашої основної бази даних інвентаризації ПК, ми повинні переконатися, що звіти зберігаються у форматі CSV.

База даних

По-перше, ми повинні зберегти звіти у форматі CSV. налаштувати базу даних, яку ми хочемо використовувати в локальній мережі. Переконавшись, що налаштування працюють належним чином, ми повинні відкрити відповідний порт на апаратному брандмауері. Це порт 3306 для MySQL.

Щоб дізнатися більше про те, як налаштувати базу даних, клацніть тут.

FTP-сервер

Налаштування FTP-сервера

Після налаштування на сервері FTP, нам потрібно створити користувача. Це «Домашній» каталог цього користувача, наприклад: «D:\FTP\Reports», до якого AIDA64 завантажуватиме звіти.

Нам потрібно надати «Write» і «+ Subdirs». дозволи для користувача.

У нас є щоб відкрити порт, який ми використовуємо – у даному випадку, порт 21 – на апаратному брандмауері, а також на локальному брандмауері, якщо потрібно, щоб наші портативні комп’ютери могли підключатися до FTP-сервера поза мережею.

Налаштування AIDA64

Щоб налаштувати FTP, нам потрібно перейти до Файл / Налаштування / Звіт / FTP.

Нам потрібно ввести наш файл. публічна IP-адреса в полі «Сервер», вкажіть FTP-порт, який ми використовуємо, а потім вкажіть ім’я користувача та пароль користувача, якого ми створили для цієї мети. Нам слід створити нову папку в каталозі «Домашній» – наприклад, «файли CSV» – і додати її як папку FTP. Якщо потрібно, ми можемо використовувати пасивний режим.

Натиснувши кнопку «Тестувати», ми можемо перевірити, чи наші налаштування працюють належним чином.

Запуск AIDA64

Щоб AIDA64 автоматично надсилав звіти на FTP-сервер, нам потрібно використовувати /FTPUPLOAD [назва файлу ] параметр командного рядка.

Ми можемо запустити команду як заплановану задачу, щоб програмне забезпечення створювало звіт щоразу, коли користувач входить в систему, або лише раз на день. Відкрийте «Планувальник завдань», потім знайдіть «Дії» / «Створити завдання». На вкладці Тригер натисніть «Новий» і створіть новий тригер.

У полі Program/Script на вкладці Нова дія нам потрібно перейти до виконуваного файлу AIDA64, знайденого в спільному ресурсі, і додати необхідні параметри командного рядка. Наприклад: «\\SRVR2012\Shares\AIDA64\aida64.exe /FTPUPLOAD $DATE_$HOSTNAME /CSV /AUDIT».

Нарешті, поставте прапорець «Виконувати з найвищими привілеями».

Після створення нового завдання звіт буде створюватися щоразу, коли комп'ютер запускається. Щоб уникнути створення великої кількості непотрібних звітів, ми повинні налаштувати планування в AIDA64. Ми маємо переконатися, що налаштування «повторних» у планувальнику завдань відповідають нашим налаштуванням AIDA64.

Звіти, створені таким чином, за потреби можна автоматично імпортувати до бази даних.

Зверніть увагу, що коли запускаючи AIDA64 з такими параметрами, ми не можемо використовувати /ACCEPT.

Електронна пошта

Якщо ми вирішимо надсилати звіти електронною поштою, нам потрібно запустити AIDA64 за допомогою команди -параметр рядка /E. Якщо в командному рядку не вказано адресу, звіт надсилається на адресу «Кому:», зазначену в електронному листі s сторінку налаштувань, яка доступна в Налаштуваннях | Електронна пошта. Звіти автоматично стискаються, якщо стиснення ввімкнено в налаштуваннях | Звіт. Якщо ми використовуємо цю опцію на кількох комп’ютерах, рекомендується створити спеціальний обліковий запис електронної пошти.

Наприклад, ми можемо запустити AIDA64 за допомогою такої команди:

aida64.exe /E admin@ company.com /CSV /AUDIT /SILENT /SAFE

У цьому випадку AIDA64 миттєво надішле згенерований звіт на вказану адресу електронної пошти.

Ось як виглядає електронне повідомлення, яке надсилає програмне забезпечення:

Натиснувши кнопку завантаження, ми можемо зберегти звіти до папки за нашим вибором, звідки їх можна автоматично імпортувати до бази даних.

Імпорт файлів звітів до бази даних.