Як почати використовувати AIDA64 Extreme або Engineer?

XE Product imageEE Product image

Щоб почати використовувати програмне забезпечення, вам знадобиться інсталятор EXE або пакет ZIP, які можна завантажити з нашого веб-сайту.

Завантаження

Ми можемо завантажити AID64 Extreme EXE інсталятор або ZIP-пакет із розділу Download нашого офіційного веб-сайту.

Встановлення

Використання інсталятора EXE

Встановлення AIDA64 за допомогою інсталятор EXE простий: все, що нам потрібно зробити, це запустити пакет EXE і слідувати інструкціям, які відображаються майстром встановлення.

Программа встановлення розпакує файли в нову папку (C:\Program Files\FinalWire\AIDA64) і створює ярлик на робочому столі за замовчуванням.

Розпакування AIDA64 до папки

Оскільки AIDA64 не вимагає встановлення, ми можемо запустити його, розпакувавши файли в папку порожню папку та запуск aida64.exe.

Після завантаження ZIP-пакета ми повинні клацнути його правою кнопкою миші та вибрати «Вилучити все» у контекстному меню.

У вікні «Витягти стиснені папки» нам потрібно вибрати папку призначення для файлів AIDA64, а потім натиснути «Витягнути».

Поставте прапорець «Показувати вилучені файли після завершення». Ця опція автоматично відкриває вибрану папку з розархівованими файлами AIDA64, щойно вони будуть розпаковані.

Тепер нам потрібно створити ярлик на робочому столі. Для цього клацніть правою кнопкою миші «aida64.exe» та виберіть у контекстному меню «Надіслати на робочий стіл (створити ярлик)».

Вилучення на портативний пристрій зберігання даних

AIDA64 Engineer можна запускати з портативних пристроїв зберігання даних, таких як USB-флеш-накопичувачі або зовнішні жорсткі диски, що дозволяє нам створювати звіти про комп’ютери, перевіряти їх продуктивність або «стан здоров’я» на місці. Щоб запустити програмне забезпечення із зовнішнього накопичувача, все, що нам потрібно зробити, це витягнути (або скопіювати) файли AIDA64 у порожню папку на пристрої, а потім запустити aida64.exe.

Якщо ми Якщо ви вирішите скопіювати програму на локальний комп’ютер, ми повинні переконатися, що ви видалили файли після завершення технічного обслуговування, оскільки AIDA64 Engineer може використовуватися лише одним корпоративним інженером або ІТ-техніком.

Команда- параметри рядка

AIDA64 Engineer пропонує кілька параметрів командного рядка, за допомогою яких ми можемо налаштувати автоматичне створення звітів і деякі функції безпеки.

У AIDA64 Extreme ми можемо використовувати лише динамічні шляхи та імена файлів.

Докладніше про параметри командного рядка тут.

Оновлення AIDA64

AIDA64 може автоматично оновлюватися до останньої версії . Налаштування автоматичного оновлення – наприклад, як часто ми хочемо, щоб AIDA64 шукав оновлення – доступні в Файл | Уподобання | Загальне.

Але ми також можемо оновити програмне забезпечення вручну. Для цього достатньо завантажити ZIP-пакет нової версії з офіційного сайту та розпакувати його вміст, перезаписуючи старі файли. Немає необхідності видаляти попередню версію перед її оновленням.

Видалення AIDA64 з ПК

Якщо ми встановили програмне забезпечення за допомогою інсталятора EXE, ми рекомендуємо видалити його з на панелі керування Windows, натиснувши «Додати або видалити програми». Якщо ми використовуємо пакет ZIP, достатньо видалити папку AIDA64 з комп’ютера.